Останні події:
В Івано-Франківську комунальники латають ями на дорогах – у планах й більш масштабні роботи (відео)... | На Прикарпатті громаді повернули землю вартістю майже 4 млн грн, яка була незаконно передана у приватну власність... | Прикарпатці потерпають від масової вирубки лісів (відео)... | На Калущині мешканці села самостійно ремонтують аварійну дорогу (відео)... | «Єгипетський слід»: горянин створив унікальний музей Гуцульщини (фото)... | Івано-Франківськ: на вулиці Тичини горів гуртожиток (фото)... | Аварія на Тисменицькій трасі: водій автомобіля “на бляхах” втік з місця пригоди (фото)... | В ЄС не випускають авто без комплектуючих, виготовлених в нашій державі, – Петро Порошенко в Коломиї... | Гравця футбольного клубу “Калуш” викликали до лав збірної України... | У Калуші через спалювання сухої трави горіло кладовище (фото)... |

Держава фінансує тільки військовий бюджет, забуваючи про освіту та медицину, - Вадим Новинський

ATO-6984

Політик зазначив, що будь-яка реформа в будь-якій сфері повинна вести до поліпшення. 

«Витрати держави на загальносуспільні потреби армії та обороноздатність країни складають 5% внутрішнього валового продукту в бюджеті України, але ж освіта та медицина - це теж обороноздатність. Вони або фінансуються за залишковим принципом, або ми будуємо виключно поліцейську державу?» - зазначив під час бесіди з жителями Одеси Голова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

Держава фінансує тільки військовий бюджет, забуваючи про освіту та медицину, - Вадим Новинський

Політик зазначив, що будь-яка реформа в будь-якій сфері повинна вести до поліпшення. Тоді, медична реформа повинна була бути спрямована на поліпшення якості медичних послуг та їх доступності. А за фактом призвела до порушення Конституції України, яка гарантує українцям безкоштовні медичні послуги.

Що стосується пенсійної реформи, то вона, за великим рахунком, лише збільшила пенсійний вік. «Хіба вона якимось чином покращує життя пенсіонерів? Замість разових збільшень пенсійних виплат потрібно відповідно до закону їх індексувати, як це було до 2014 року», - підкреслив Вадим Новинський.

На його думку, пенсіонерам потрібно не допомагати виживати, а проводити законну індексацію з урахуванням темпів підвищення комунальних тарифів, подорожчання всіх послуг, зростання цін на ліки та продукти харчування.

«Такий же провальний результат і з проведенням реформи освіти, - констатував Вадим Новинський, - її метою має бути покращення системи освіти до рівня світових стандартів. Адже, була ж у нас колись система освіти, завдяки якій з'являлися імена вчених та великих дослідників світового значення! А зараз роботодавцю проблема знайти в Україні профільного технічного фахівця суднобудівної або металургійної галузі. На жаль, освіта наших дітей тримається поки тільки завдяки патріотизму та самовіддачі викладачів, які давно заслуговують на справедливу ​​систему оплати праці».


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика