Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Нардеп Альона Кошелєва: «Українці мають право на гідне життя!»

Кошелєва Альона Володимирівна, 27 років, народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка. Голова підкомітету з питань державної економічної політики, регулювання державних закупівель, державної політики у сфері побутових відходів та металобрухту Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики.

Пані Альоно, що змотивувало Вас піти у політику?

Для мене політична кар’єра ніколи не була самоціллю. Усвідомлення звичайних людських проблем, з якими довелося зіштовхнутися, неприйнятність існуючого стану речей і бажання змін - ось що було моїми мотиваторами. Так, якщо в той час (до моменту початку моєї політичної діяльності) мені - енергійній молодій людині, часом доволі складно було протидіяти бюрократичній машині, то що вже говорити про більш вразливих людей (пенсіонери, люди з обмеженими фізичними можливостями, малозабезпечені сім’ї, діти). Я чітко розуміла, що якщо я хочу кращого майбутнього для себе і для своєї країни, то діяти і будувати його потрібно вже сьогодні, і саме нам, бо ніхто інший, окрім нас, цього не зробить. Політика для мене - це лише інструмент. Такі переконання і доля привели мене до лав залізної команди Радикальної партії Олега Ляшка.

Чим Ви займаєтесь, крім політичної діяльності?

Не дивлячись на те, що політична діяльність забирає більшу частину мого часу, все ж намагаюсь виділити час для саморозвитку та самовдосконалення. Це дозволяє розширити світогляд і поглянути на існуючі проблеми під зовсім іншим кутом. Крім економіки мене цікавить архітектура. Що стосується дозвілля, то захоплююсь мистецтвом та кулінарією.

Які соціальні реформи покращили б життя нашого населення?

Питання щодо соціальних реформ зараз турбують всіх. Особливо актуальними є пенсійна, медична та земельна реформи. Та насправді не в реформах справа. Реформа не повинна робитися заради реформи. Головною метою її є кінцевий результат, тобто якість тих послуг і ті можливості, які отримають громадяни України. На мою думку, гарним і правильним результатом будь-якої реформи є її дієвість. Коли гарантоване державою право кожного громадянина є беззаперечним і реалізується безбар’єрно. Для прикладу, якщо пенсіонерам, людям з обмеженими фізичними можливостями, учасникам бойових дій передбачена пільга на транспортні послуги то вони повинні її безперешкодно отримати. На разі, обов’язок забезпечення цього права державою перекладено на місцеві органи влади, й на практиці у нас безліч випадків, коли людей, які мають такі пільги, ще й ображають за їхнє право. Чи, скажімо, право на належне медичне забезпечення. Якщо держава взяла на себе зобов’язання надати людині життєво необхідні лікарські препарати, як, скажімо, інсулін, то такий препарат має бути доступний в необхідній кількості, якості та головне - вчасно. Бо від цього залежить вже не здоров’я, а людське життя.

Повне інтерв'ю з Народним депутатом України Альоною Кошелєвою читайте на БізнесWOMAN.org.ua за цим посиланням.

Останнє оновлення: Середа, 30 серпня 2017, 21:14

Перегляди: 1069

"Гра в мовчанку". Таємниця фонда гарантування вкладів. ВІДЕО

0c7c15876acdfaee96c7a67a7ff8d0c81440605507

Що ховають ЗМІ, коли мовчать про статус фонда гарантування вкладів?

Останнє оновлення: Четвер, 19 травня 2016, 20:30

Перегляди: 1730

Хто крокує у безодню? Випадок із ув’язненим франківським журналістом Русланом Коцабою

Коцаба

«Будь-якого дня, відкривши газету, ви знайдете розповідь про те, що когось десь ув'язнили, катували або стратили лише за те, що його думка виявилася неприйнятною для влади. [...] Читач відчуває нудотне почуття безсилля. Тим часом, якщо відразу багатьох людей об'єднати в єдиний порив, можна багато чого досягти », - Петер Бененсон, засновник «Amnesty International»

Останнє оновлення: Середа, 20 квітня 2016, 07:17

Перегляди: 1868

Жінка з безкінечною енергією і невичерпною творчістю-Тетяна Терсенова-Зоводовська

553c342312-4dfb-4da2-aaaf-8ed3643bc8df  large

«Хто вам сказав, що я слабка, що я корюся долі?» – саме ці рядки із твору Лесі Українки спадають на думку, коли я згадую Тетяну Терсенову-Зоводовську. Чи розділяє вона мою думку та чим живе зараз ця енергійна жінка – читаємо далі.

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 квітня 2016, 06:42

Перегляди: 2027

Євген Киселев (Телекритика)

Останнє оновлення: Четвер, 01 травня 2014, 11:59

Перегляди: 5585

"Юрій Луценко: рік на волі" (Громадське ТБ)

Останнє оновлення: Понеділок, 07 квітня 2014, 14:42

Перегляди: 2527

Larry King Now: Далай-лама (RT)

Останнє оновлення: Неділя, 30 березня 2014, 12:59

Перегляди: 2257

Останні події


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика