Останні події:
Прикарпатські інспектори відбирають проби харчових продуктів на ринках та у школах (відео)... | Прикарпатський нардеп Іванчук витратив на приватні перельоти 172 тисячі євро... | “Шлюб за добу”: франківчанка одружилася з коханим із Австралії (фото)... | Зменшити аварійність: на небезпечній ділянці траси Н-10 у селі Старі Кривотули встановлять світлофор... | У Франківську обікрали квартиру прокурора: винесли валюту та ювелірні вироби... | Доторкнутись до небес: як над Франківськом тренувалися пілоти літаків-винищувачів (відео)... | Аналіз декларації: якими статками володіє секретар Яремчанської міської ради Володимир Губарчук... | Розсміши мера: у Франківську пройде фестивалю гумору на кубок міського голови... | В Івано-Франківську фірма з фіктивними документами виграла тендер на 4 млн. гривень... | На Долинщині створять відпочинкову зону (фото)... |

Олександр Вілкул: Щоб дороги стали нормальними, буде посилена відповідальність і чиновників, і будівельних компаній

Doroga 9847598745

«Прес-конференцію глави «Автодору» про рекордні 35 млрд на ремонт доріг треба проводити тут, в Херсонській області. Хоча не факт, що з такими ямами він сюди доїде. І таких доріг з ямами не злічити.

Останнє оновлення: П'ятниця, 15 лютого 2019, 11:42

Перегляди: 5

Олександр Вілкул вніс заставу за поліцейського, якого суд заарештував за те, що той затримав радикалів, які напали на райвідділ (документ)

sud.jpg-569874

Лідер опозиції Олександр Вілкул сплатив заставу в 115 тис. грн за поліцейського Василя Мельникова, якого суд заарештував на 2 місяці за те, що той затримав ультрарадикалів, що напали на райвідділ у Києві. Відповідну суму Вілкул офіційно задекларував.

Останнє оновлення: Четвер, 14 лютого 2019, 13:27

Перегляди: 6

Борис Колесніков: В Україні є кваліфіковані викладачі та здібні студенти, залишилося тільки зміцнити матеріально-технічну базу

Studenty-5698745

Необхідно планомірно розвивати середню спеціальну освіту, а не гробити її, як це робить нинішня влада.

Останнє оновлення: Четвер, 14 лютого 2019, 13:26

Перегляди: 7

Суднобудівники України підтримали кандидата в Президенти Олександра Вілкула

Vilkul 98475640

Представники трудових колективів найбільших суднобудівних заводів України підтримали Олександра Вілкула, кандидата в Президенти України від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – Партії миру та розвитку.

Останнє оновлення: Вівторок, 12 лютого 2019, 12:10

Перегляди: 12

Олександр Вілкул: Рішення закріпити в Конституції курс на ЄС і НАТО - це афера та передвиборча маніпуляція

Konstitutsiia-45986745

Внесення змін до Конституції України парламентом, якому не довіряють 98% українців, виглядає ганебно.

Останнє оновлення: Понеділок, 11 лютого 2019, 11:46

Перегляди: 13

Борис Колесніков: Протягом 10 років ми перетворимо Україну з відсталої аграрної країни в економічно розвинену державу

Obrobka poliv-5658674

Україна протягом 10 років може стати локомотивом економіки Східної Європи, якщо побудує правильні торгово-економічні відносини.

Останнє оновлення: Понеділок, 11 лютого 2019, 11:45

Перегляди: 14

Вадим Новинський: Парламент в чергове проігнорував виконання Регламенту. Щоб домогтися справедливості, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК звертається до Конституційного Суду

VR

«Під час голосування за зміни до Конституції України щодо курсу країни на отримання членства в НАТО та Європейському Союзі відбулися грубі порушення конституційної процедури прийняття законів!» - заявив з трибуни парламенту голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський. Політик обурений фактом відсутності персонального голосування.

Останнє оновлення: Понеділок, 11 лютого 2019, 11:44

Перегляди: 16

Дочірні категорії


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика