Сергій Льовочкін: Після зміни влади в Україні буде проведена справжня децентралізація, яка передасть реальні повноваження на місця

OTG-98475643

Курс на децентралізацію, оголошений нинішньою владою, супроводжувався великою кількістю гасел і розмовами про платоспроможність і самостійність нових громад.

На практиці процес закінчується рівно так само, як і всі попередні почини нової влади, – провалом. Ми отримали нову «карту» соціальних, майнових, бюджетних, правових і політичних конфліктів. Про це заступник голови фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Сергій Льовочкін написав в своєму блозі «Імітація децентралізації».

Він зазначив, що в фінансовому плані місцеве самоврядування стало багатшим тільки на папері. «Частка власних доходів місцевих бюджетів (без трансфертів) у зведеному бюджеті залишається низькою. На 2019 рік вона складе 22,5% (по факту за 7 місяців 2018-го – 21,8%), тоді як в 2013 році – до всіх реформ щодо децентралізації – становила 23,8%», - підкреслив опозиційний політик.

«Мінрегіон відкрито визнає, що чверть об'єднаних територіальних громад, формально визнаних такими, що відбулися, в дійсності не справляються з взятими на себе зобов'язаннями», - зазначив Сергій Льовочкін.

«В особливій зоні ризику – медицина, витрати на яку на місцевому рівні систематично недофінансовуються. Медична субвенція знижується на 3,9 млрд грн – з 59,4 млрд грн в 2018 році до 55,5 млрд грн в 2019 році», - підкреслив парламентарій.

За його словами, проект бюджету-2019 продовжує «традицію» 2015-18 років щодо перекладання фінансування на місцеві бюджети об'єктів соціальної інфраструктури, закладів освітньої та медичної мережі. Так, в 2019 році на місця буде скинуто обов'язок фінансування 69 технікумів і коледжів (ВНЗ I-II рівня), в тому числі 10 – у Дніпропетровській, 9 – у Запорізькій, 6 – у Донецькій областях.

«За розрахунками Асоціації міст України, оприлюдненими разом з проектом бюджету на 2019 рік, освітня і медична субвенція недофінансовані сумарно на 11,8 млрд грн. Майже двомстам новосформованим ОТГ не вистачає ресурсів на якісні та доступні медичні, освітні та адміністративні послуги для місцевих жителів. Про які додаткові можливості для місцевого розвитку може йти мова, коли реформа децентралізації супроводжується «оптимізацією» шкіл і лікарень?» - підкреслив Сергій Льовочкін.

Політик також зазначив, що децентралізація не вирішила проблему дуалізму влади на місцях. «Обласні та районні ради так і не отримали право формування виконавчих комітетів. Керівники обласних і районних державних адміністрацій, що призначаються зверху, продовжують зосереджувати максимум повноважень на місцях. Саме ОДА розробляють проекти перспективних планів об'єднання територіальних громад і мають вирішальний голос в процесі подачі заявок до Державного фонду регіонального розвитку. Більш того, ОДА досі розподіляють освітні субвенції з Державного бюджету органам місцевого самоврядування, в тому числі ОТГ. Хіба це можна назвати прямими бюджетними відносинами ОТГ з Державним бюджетом?» - зазначив опозиціонер.

Сергій Льовочкін навів низку ініціатив, які зможуть забезпечити повноцінну децентралізацію.

«По-перше, обласні та районні ради повинні, нарешті, отримати право формування відповідних виконавчих комітетів. Це базова умова звільнення громад від диктату центральної бюрократії.

По-друге, розширення фінансової бази місцевого самоврядування для реалізації нових повноважень. Зокрема, шляхом змін до Податкового та Бюджетного кодексів для додаткової децентралізації надходжень від податків і зборів.

По-третє, в ході реальної децентралізації необхідно істотно скорегувати повноваження центральних органів влади. Це необхідно зробити, щоб не повторювалася ситуація з реформою освіти. Всі питання щодо фінансування цієї сфери «спустили» на місцевий рівень, але при цьому не обмежили Міністерство освіти в праві перевернути систему «з ніг на голову», - написав він.

«Важливо на практиці забезпечити участь громадян у вирішенні важливих для громади і регіону питань. В першу чергу, соціокультурного та гуманітарного характеру. Питання мов, культурної та історичної спадщини необхідно вирішувати на місцевих референдумах і плебісцитах. Для цього – прийняти відповідні закони. Ці напрямки розглядаються опозиційним блоком як ключові при майбутній реформі місцевого самоврядування та децентралізації влади», - резюмував Сергій Льовочкін.

Детальніше про хід децентралізації в Україні читайте тут.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика