Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Прикарпатцям на замітку: міністр назвав три варіанти оформлення субсидій

Subsidii-569874

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів українцям про три можливі варіанти оформлення субсидій.

Є різні формати для отримання субсидій: особистий прийом в управлінні соцзахисту населення, подання електронної заяви і декларації через сайт Мінсоцполітики, а також людина може відправити їх поштою, – сказав Андрій Рева. – Близько 20 тисяч заяв подано онлайн на урядовому порталі today.ua.

Для всіх бажаючих подати заявку на отримання допомоги на порталі створено окремий розділ “Субсидія”. Щоб ознайомитися з послугою та списком документів, достатньо наявності адреси електронної пошти. На другому етапі потрібно буде заповнити заяву та декларацію про доходи і витрати.

Щоб офіційно відправити документи на субсидію, буде потрібно підтвердити особу відправника або електронним підписом, або через BankID.

Нагадаємо, право на отримання субсидії мають сім’ї, що витрачають на оплату житлово-комунальних послуг понад 15 відсотків щомісячного сукупного доходу.

Дізнатися, чи була призначена субсидія, можна онлайн через Єдиний державний реєстр отримувачів субсидій.

Міністр соціальної політики Андрій Рева передбачає, що кількість субсідіантов у 2019 році залишиться на рівні 2018 року.

Рева відзначив, що в цьому опалювальному сезоні збільшену пенсію врахують у доходах громадян.

– Зараз при опалювальному сезоні 2018-2019 рр. збільшена в жовтні 2017 року пенсія буде враховуватися у доходи наших громадян, – нагадав Андрій Рева. – Тоді в середньому пенсії зросли більш ніж на 30 відсотків.

За даними Держстату, зростання середньої зарплати склало 25 відсотків.

– Тобто на 23,5% піднімається тариф на газ, – сказав міністр, – і зарплати, і пенсії за попередні періоди приблизно також збільшилися на цей показник.

Саме тому міністр соцполітики вважає, що кількість субсідіантов не збільшиться.

– Швидше за все, кількість субсідіантов і розмір необхідної субсидії для виплати людям залишиться на рівні 2018 року, – зазначив Рева.

Today.ua нагадують, що отримати відповіді про порядок призначення субсидії можна за номером 0800507309. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика