Останні події:
Франківщина не буде вогнищем розбрату, – Гончарук пообіцяв, що навіть під час виборів на Прикарпатті буде спокій... | Масове отруєння на Коломийщині: кількість потерпілих зросла до 19... | Справжнє гуцульське весілля та автентична кухня: в Івано-Франківську проведуть фестиваль “День Верховини” (фото)... | До уваги прикарпатських водіїв – штрафи за порушення ПДР зростуть у 20 разів (відео)... | Смертельна небезпека: два надвірнянських села можуть бути відрізаними від світу через аварійний міст (відео)... | Маленькому франківцю терміново потрібна допомога на боротьбу з раком... | Журналісти показали, як живеться у найбільшому селі України – гуцульському Космачі (відео)... | Тепла осінь: у Карпатах зацвіла червона рута (фоторепортаж)... | Протестувальники повертаються додому – влада пообіцяла відремонтувати дорогу Яблунів-Делятин (фото)... | Прикарпатець за “смішні” гроші купив рідкісний карпатський гриб (фото)... |

Прикарпатці взяли участь у XVIII міжнародному турнірі з боксу

949623426348684

3 18 по 20 листопада у польському місті Замосць відбувся XVIII Міжнародний турнір з боксу, в якому взяли участь діти із п’яти країн: Білорусі, Литви, Латвії, України та Польщі.

До складу української команди увійшли три спортсмени Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи на чолі зі старшим тренером-викладачем, майстром міжнародного класу, учасником Олімпійських ігор у Афінах Віктором Поляковим, які тричі піднімались на найвищу сходинку п’єдесталу:

- Юрій Рижов (вагова категорія 44 кг), наймолодший учасник змагань (2007 р. н.), який із 15-ти проведених у змаганнях різних рівнів боїв, у 14 здобув перемогу;

- Сергій Гончаренко (вагова категорія 32 кг), неодноразовий призер та переможець Всеукраїнських турнірів з боксу;

- Михайло Ковалевич (вагова категорія 70 кг), двічі переможець Першості України з боксу.

Такий успіх став можливим завдяки роботі команди досвідчених тренерів-викладачів Віктора Полякова, Сервіна Сулейманова, Івана Ленька та всього колективу Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.