Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Школа нова, а проблеми старі: прикарпатські першокласники змушені навчатися без належного інвентарю (відео)

Osvita979

Майже півмільйона першокласників почали навчатися за програмою нової української школи. Парти-трансформери, мультимедійні дошки - так повинно було бути в ідеалі. Але насправді все не так.

Граючись, першокласники в Більшівцях розвивають свої сенсорні відчуття. Із іграшок - лише різнокольорові кубики. Це все, що тут отримали для нової української школи, - пише ЗМІСТ з посиланням на Подробиці

"У нас кожна дитина має шість цеглинок. Але щоби гратися - шість цеглинок недостатньо. Хотілося би дійно лего-конструктори, які мають велику кількість елементів", - розповіла Оксана Шпирко, вчителька початкових класів Більшівцівської школи.

За реформою в класі повинна бути облаштована ціла ігрова зона з м'якими меблями, іграшками та килимом на підлозі, - розповідає вчителька.

"Держава не забезпечила нас всім необхідним для того, щоб ми могли правильно впроваджувати ці нововведення. Ми на сьогоднішній день, не маємо ні підручників, не маємо в класі дошки", - додала вчителька.

Без мобільних парт сьогодні і три перших класи Галицького ліцею. Навчаються діти за старими підручниками. Нових ще не отримали.

"Щойно було трудове навачання, не всі діти мали контейнерки, які повинні бути. Диван в клас принесли з дому, киломок купили батьки", - відзначила Ірина Назалевич, вчителька 1-го класу Галицького ліцею ім. Я. Осмомисла.

Гроші на осначення нової української школи в області є - запевняють в обласному департаменті освіти. Отримали майже 50 мільйонів гривень державної субвенції. Та ще стільки ж з місцевих бюджетів. Але існують затримки із поставками через тендери.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика