Останні події:
Франківщина не буде вогнищем розбрату, – Гончарук пообіцяв, що навіть під час виборів на Прикарпатті буде спокій... | Масове отруєння на Коломийщині: кількість потерпілих зросла до 19... | Справжнє гуцульське весілля та автентична кухня: в Івано-Франківську проведуть фестиваль “День Верховини” (фото)... | До уваги прикарпатських водіїв – штрафи за порушення ПДР зростуть у 20 разів (відео)... | Смертельна небезпека: два надвірнянських села можуть бути відрізаними від світу через аварійний міст (відео)... | Маленькому франківцю терміново потрібна допомога на боротьбу з раком... | Журналісти показали, як живеться у найбільшому селі України – гуцульському Космачі (відео)... | Тепла осінь: у Карпатах зацвіла червона рута (фоторепортаж)... | Протестувальники повертаються додому – влада пообіцяла відремонтувати дорогу Яблунів-Делятин (фото)... | Прикарпатець за “смішні” гроші купив рідкісний карпатський гриб (фото)... |

Прикарпатка здобула "бронзу" на змаганнях з кульової стрільби у Польщі

viber-image

У польському місті Білосток завершився щорічний турнір "Polish Open" з кульової стрільби.

Цього року на турнір зїхалося понад 500 стрільців. У складі збірної України виступала представниця ШВСМ Івано-Франківської області, майстриня спорту Марта Бойчук.

Програму змагань відкривала нова вправа - "мікс", коли по 40 пострілів з відстані 10 м з пневматичного пістолету роблять представники чоловічої та жіночої збірної, а їхній результат сумується. У цій дисципліні Марта Бойчук виступала разом із Ігорем Солов'єм з Херсонщини. Вони набрали 755 очок, і їм забракло лише трьох пунктів, щоб кваліфікуватись до фіналу.

У другий день змагань наша спортсменка виконувала вправу ПП-2 у командному старті. Разом з Юлією Користильовою та Анастасією Бондарук прикарпатка посіла третє місце, поступившись господаркам турніру.

У третій день змагань в особистому старті у вправі ПП-2 Марта Бойчук набрала 378 очок, що дозволило кваліфікуватись до фіналу. Марта була єдиною представницею від України у фіналі вправи ПП-2, де посіла 8 місце.

Вправи ПП-2 та мікс входять до програми Олімпійських Ігор. Ці змагання були одним з етапів відбору до чемпіонату Європи з пневматичної зброї 2018 року.