Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

В Україні спостерігається хвиля масового вандалізму щодо рекламної агітації кандидата в Президенти Олександра Вілкула

Vybory-958673

ЗАЯВА ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК - ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ»

Останнім часом в Україні спостерігається хвиля масового вандалізму щодо рекламної агітації кандидата в Президенти від основної опозиційної сили – ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ - Партії миру та розвитку Олександра Вілкула.

Фактично ганебною «нормою» стало обливання реклами Олександра Вілкула фарбою, що спостерігається по всій території України.

В ніч з 7 на 8 лютого в місті Черкаси невідомими були знищені рекламні носії з агітацією за Олександра Вілкула, а частина бордів були заклеєні. Все це відбувається за повного потурання та навіть сприяння з боку влади та правоохоронних органів.

Нагадаємо, що так і не розслідуваними залишилися факти нападу на Олександра Вілкула в Бердянську Запорізької області та перешкоджання його зустрічам з виборцями в Мангуші Донецької області. Всі ці приклади показують, що поняття «вільні», «рівні», «чесні», «прозорі» вибори в нинішній Україні - всього лише порожній звук.

Влада використовує так званих «мирних активістів» в своїх цілях - для залякування опонентів та тиску на волевиявлення громадян. Подібна практика застосовувалася хіба що режимом Дювальє на Гаїті - українська влада успішно повторює цей досвід, вирощуючи власних тонтон-макутів.

Можна уявити, що відбуватиметься з наближенням виборів та безпосередньо на виборчих дільницях. Очевидно, що в подібних умовах сподіватися на те, що вибори будуть чесними, а їх результат буде легітимним в очах громадян, годі й казати.

Ми звертаємося до представників світової громадськості, міжнародних моніторингових місій, в першу чергу до БДІПЛ ОБСЄ, до всіх дипломатичних представництв, акредитованих в Україні, з проханням дати свою оцінку подіям навколо опозиційного кандидата і спроб зриву його кампанії.

Вважаємо, що Україна не має права називатися європейською країною і говорити про європейську інтеграцію, поки на її території грубо порушуються закони і права людини, а влада потурає беззаконню та свавіллю.

 


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика