Останні події:
Франківськ купляє в Хриплині 14 га землі, щоб побудувати там заводи... | Немає грошей: у Верховині під загрозою закриття дитячий садок. Без зарплати також працівники культури... | Як міський голова Франківська перевіряв благоустрій в районі Набережної (фото)... | Флешмоб від футболістів “Прикарпаття”: гравці зачитали вірш про Івано-Франківськ (відео)... | На Снятинщині відкрили дитячий садочок (ФОТО)... | Зіркова кар’єра: франківчанка Марія Павлюк підписала контракт з великим модельним агентством та працює в Стамбулі (фото)... | Що їли галичани сто років тому: стара книга рецептів... | У селах Прикарпаття, де менше 2 тисяч населення, закриють поштові відділення (відео)... | Насос на постаменті та Стефаник за ґратами: незвичайні та моловідомі пам’ятники Івано-Франківська (відео)... | На Прикарпатті подорожчали овочі, алкоголь, м’ясо та молочка... |

Юрій Бойко: Фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ не братиме участі у голосуваннях, доки не будуть знижені тарифи на газ

gas-gas

Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко, коментуючи кризову ситуацію, що склалася у Верховній Раді.

Виступаючи з трибуни парламенту, він привітав українців з 75-ю річницею визволення Києва від німецько-фашистських загарбників. Юрій Бойко висловив жаль з приводу того, що ветерани Великої Вітчизняної війни зазнають морального цькування, а також, як, власне, і абсолютна більшість українців, страждають внаслідок важкої економічної ситуації в країні. Тому сьогодні питання зростання тарифів на газ є чи не найактуальнішим для людей.

«Перш за все, хочу привітати всіх українців та парламент з 75-ю річницею визволення Києва від німецько-фашистських загарбників. 6 листопада 1943 року – це визначна подія в історії українського народу. Напередодні цієї дати ми разом з пошуковим загоном «Дніпро-Україна» багато років поспіль проводимо перепоховання загиблих бійців радянської армії, які захищали столицю України. Минулої суботи на цьому заході я мав зустріч з ветеранами, з тими, хто зміг приїхати. Їх залишилось небагато – 10-12 осіб. Їм по 90-95 років. І вони мене обступили і просили – захистіть нас. Вони просять захистити їх від морального цькування цієї влади, від матеріальних обмежень, від зубожіння. Підняттям тарифів і цін їх всіх перетворили на жебраків», - сказав опозиційний політик.

«Але сьогодні захисту потребують не тільки ветерани, а всі громадяни України. Ми наполягаємо на необхідності зупинити підвищення цін на газ і знизити тарифи. Для цього внесемо законопроект про ринок газу, який міститиме економічно обґрунтований рівень максимальної ціни на газ для населення. І це буде справедлива ціна, яка дозволить людям сплачувати за газ, а не сидіти на голці субсидій», - зазначив Співголова фракції опозиціонерів.

«Я пропоную народним депутатам, більшість яких, як ми бачимо, виступають проти підвищення цін на газ, підтримати даний законопроект. Ми, у свою чергу, будемо підтримувати всі ініціативи, які дозволять припинити цей тарифний геноцид, незважаючи на те, хто їх вніс», - підкреслив Юрій Бойко.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика