Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Юрій Бойко: Фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ не братиме участі у голосуваннях, доки не будуть знижені тарифи на газ

gas-gas

Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко, коментуючи кризову ситуацію, що склалася у Верховній Раді.

Виступаючи з трибуни парламенту, він привітав українців з 75-ю річницею визволення Києва від німецько-фашистських загарбників. Юрій Бойко висловив жаль з приводу того, що ветерани Великої Вітчизняної війни зазнають морального цькування, а також, як, власне, і абсолютна більшість українців, страждають внаслідок важкої економічної ситуації в країні. Тому сьогодні питання зростання тарифів на газ є чи не найактуальнішим для людей.

«Перш за все, хочу привітати всіх українців та парламент з 75-ю річницею визволення Києва від німецько-фашистських загарбників. 6 листопада 1943 року – це визначна подія в історії українського народу. Напередодні цієї дати ми разом з пошуковим загоном «Дніпро-Україна» багато років поспіль проводимо перепоховання загиблих бійців радянської армії, які захищали столицю України. Минулої суботи на цьому заході я мав зустріч з ветеранами, з тими, хто зміг приїхати. Їх залишилось небагато – 10-12 осіб. Їм по 90-95 років. І вони мене обступили і просили – захистіть нас. Вони просять захистити їх від морального цькування цієї влади, від матеріальних обмежень, від зубожіння. Підняттям тарифів і цін їх всіх перетворили на жебраків», - сказав опозиційний політик.

«Але сьогодні захисту потребують не тільки ветерани, а всі громадяни України. Ми наполягаємо на необхідності зупинити підвищення цін на газ і знизити тарифи. Для цього внесемо законопроект про ринок газу, який міститиме економічно обґрунтований рівень максимальної ціни на газ для населення. І це буде справедлива ціна, яка дозволить людям сплачувати за газ, а не сидіти на голці субсидій», - зазначив Співголова фракції опозиціонерів.

«Я пропоную народним депутатам, більшість яких, як ми бачимо, виступають проти підвищення цін на газ, підтримати даний законопроект. Ми, у свою чергу, будемо підтримувати всі ініціативи, які дозволять припинити цей тарифний геноцид, незважаючи на те, хто їх вніс», - підкреслив Юрій Бойко.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика