Останні події:
Франківськ купляє в Хриплині 14 га землі, щоб побудувати там заводи... | Немає грошей: у Верховині під загрозою закриття дитячий садок. Без зарплати також працівники культури... | Як міський голова Франківська перевіряв благоустрій в районі Набережної (фото)... | Флешмоб від футболістів “Прикарпаття”: гравці зачитали вірш про Івано-Франківськ (відео)... | На Снятинщині відкрили дитячий садочок (ФОТО)... | Зіркова кар’єра: франківчанка Марія Павлюк підписала контракт з великим модельним агентством та працює в Стамбулі (фото)... | Що їли галичани сто років тому: стара книга рецептів... | У селах Прикарпаття, де менше 2 тисяч населення, закриють поштові відділення (відео)... | Насос на постаменті та Стефаник за ґратами: незвичайні та моловідомі пам’ятники Івано-Франківська (відео)... | На Прикарпатті подорожчали овочі, алкоголь, м’ясо та молочка... |

Юрій Бойко: 1 млрд доларів можна отримати в бюджет, припинивши незаконний видобуток бурштину і контрабанду лісу, і направити ці гроші на соціальні виплати

Dolary 94587630

Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив під час засідання Погоджувальної ради у понеділок, 5 листопада.

Перше і найголовніше питання, яке повинна вирішити Верховна Рада і яке сьогодні турбує всіх громадян України – це ціни на газ та комунальні тарифи. «Наша фракція готує законопроект, яким визначено граничний рівень цін на газ для населення. Ми внесемо його в парламент, і я закликаю усіх депутатів, які виступають проти підвищення тарифів, його підтримати. Зазначу, це не популізм, а економічно обґрунтована ціна», - підкреслив опозиційний політик.

«Ми також повинні серйозно підійти до розгляду проекту Державного бюджету на 2019 рік. Коли уряд заявляє, що немає грошей і потрібно затягнути паски, то незрозуміло, чому збільшуються виплати на силові структури, притому, що соціальні виплати скорочуються», - сказав Юрій Бойко.

Парламентарій підкреслив, що додаткові кошти для наповнення Держбюджету можна знайти, припинивши незаконний видобуток бурштину і контрабанду лісу. Політик продемонстрував фотографії місць, де нелегально видобувають бурштин, зроблені ним на Житомирщині. «В країні 5 тисяч гектарів таких територій. Обіг незаконної торгівлі бурштином складає 300 млн доларів на рік. 70% цієї суми йде на хабарі правоохоронцям, які «кришують» цей бізнес. Якщо припинити контрабанду лісу на 400 млн євро, легалізувати видобуток бурштину на 300 млн доларів, то це майже мільярд доларів, який сьогодні уряд намагається взяти у вигляді кредитів. Не треба нічого брати, потрібно припинити ці корупційні оборудки, і будуть гроші і чорнобильцям, і людям з інвалідністю, і військовим пенсіонерам, і на інші соціальні виплати», - зазначив Співголова фракції опозиціонерів.

Також народний депутат звернув увагу спікера на вимогу ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ щодо відставки в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун і невідкладного проведення виїзного засідання Кабінету міністрів у Луганській області.

«Наша фракція зареєструвала дві постанови. Перша – про звільнення в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Друга – про проведення виїзного засідання Кабінету міністрів у Луганській області. Ситуація там критична, там безліч проблем – починаючи з невиплати зарплати шахтарям і завершуючи тим, що область відокремлена від енергетичної системи України. Ми наполягаємо на розгляді даної постанови і негайному проведенні виїзного засідання уряду в Луганській області», - наголосив Юрій Бойко.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика