Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Юрій Бойко: 1 млрд доларів можна отримати в бюджет, припинивши незаконний видобуток бурштину і контрабанду лісу, і направити ці гроші на соціальні виплати

Dolary 94587630

Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив під час засідання Погоджувальної ради у понеділок, 5 листопада.

Перше і найголовніше питання, яке повинна вирішити Верховна Рада і яке сьогодні турбує всіх громадян України – це ціни на газ та комунальні тарифи. «Наша фракція готує законопроект, яким визначено граничний рівень цін на газ для населення. Ми внесемо його в парламент, і я закликаю усіх депутатів, які виступають проти підвищення тарифів, його підтримати. Зазначу, це не популізм, а економічно обґрунтована ціна», - підкреслив опозиційний політик.

«Ми також повинні серйозно підійти до розгляду проекту Державного бюджету на 2019 рік. Коли уряд заявляє, що немає грошей і потрібно затягнути паски, то незрозуміло, чому збільшуються виплати на силові структури, притому, що соціальні виплати скорочуються», - сказав Юрій Бойко.

Парламентарій підкреслив, що додаткові кошти для наповнення Держбюджету можна знайти, припинивши незаконний видобуток бурштину і контрабанду лісу. Політик продемонстрував фотографії місць, де нелегально видобувають бурштин, зроблені ним на Житомирщині. «В країні 5 тисяч гектарів таких територій. Обіг незаконної торгівлі бурштином складає 300 млн доларів на рік. 70% цієї суми йде на хабарі правоохоронцям, які «кришують» цей бізнес. Якщо припинити контрабанду лісу на 400 млн євро, легалізувати видобуток бурштину на 300 млн доларів, то це майже мільярд доларів, який сьогодні уряд намагається взяти у вигляді кредитів. Не треба нічого брати, потрібно припинити ці корупційні оборудки, і будуть гроші і чорнобильцям, і людям з інвалідністю, і військовим пенсіонерам, і на інші соціальні виплати», - зазначив Співголова фракції опозиціонерів.

Також народний депутат звернув увагу спікера на вимогу ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ щодо відставки в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун і невідкладного проведення виїзного засідання Кабінету міністрів у Луганській області.

«Наша фракція зареєструвала дві постанови. Перша – про звільнення в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Друга – про проведення виїзного засідання Кабінету міністрів у Луганській області. Ситуація там критична, там безліч проблем – починаючи з невиплати зарплати шахтарям і завершуючи тим, що область відокремлена від енергетичної системи України. Ми наполягаємо на розгляді даної постанови і негайному проведенні виїзного засідання уряду в Луганській області», - наголосив Юрій Бойко.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика