Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Дмитра Колєснікова звинувачують не тільки в тому, що він не вчиняв, а й теоретично не міг зробити, бо в цей час не працював в Держагентстві майна

Uvaga-765975

Регламентний комітет парламенту розглянув матеріали Генпрокуратури на зняття недоторканності з народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитра Колєснікова.

Політик надав офіційні документи, які показали, що звинувачення силовиків сфальсифіковані.

Зокрема, майно «Заводу прецензійних труб» ніколи не належала Держагентству майна і Міністерству промислової політики (Колєсніков очолював Міністерство в 2010-2012 рр). Більш того, воно було передано іншому міністерству і розпродано ще в 2005-2006 роках.

«У звинуваченні явна маніпуляція, вони навіть не поцікавилися, де я працював в зазначений час. Така брехня розбивається простими фактами. У 2005-2006 роках я працював взагалі в іншій сфері, на іншому промисловому підприємстві. А Міністерство промисловості я очолив тільки в 2010 році і цей завод підпорядковувався іншому міністерству. І про виробництво на заводі прецензійні труб я не мав можливості знати ні теоретично, ні практично», - сказав на засіданні комітету Дмитро Колєсніков.

Народний депутат надав документи також про маніпуляції нинішньої влади в справі передачі майна Науково-дослідного інституту трубної промисловості ім. Я.Ю.Осади на баланс міста Дніпра.

З'ясувалося, що в передачі майна Інституту Колесніков також не брав участі. Цим займалося Агентство держмайна, в якому Колесников до того моменту вже довгий час не працював. Якраз за Колєснікова цей інститут був державним.

Адвокати Олег Бабич та Ірина Опанасенко підкреслили, що «Колєснікова звинувачують не тільки в тому, що він не вчиняв, а й теоретично не міг зробити, бо в цей час не працював в Держагентстві майна».

«Крім того, такі рішення приймалися тисячі разів Кабміном і міністерствами, це чисто процедурне питання і тим більше не є злочином. Та й майно Інституту передавалося не в приватні руки. Це передача з державної власності у власність міської громади», - сказали відомі адвокати, - «Заяви прокуратури - не більше ніж, спроба тиску на нардепа. Жоден суд не прийме позитивного рішення за фальсифікованими заявами, зробленими головою ГПУ», - підкреслив Бабич.

Регламентний комітет вивчив матеріали і передав їх для розгляду до Верховної Ради.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика