Останні події:
Франківськ купляє в Хриплині 14 га землі, щоб побудувати там заводи... | Немає грошей: у Верховині під загрозою закриття дитячий садок. Без зарплати також працівники культури... | Як міський голова Франківська перевіряв благоустрій в районі Набережної (фото)... | Флешмоб від футболістів “Прикарпаття”: гравці зачитали вірш про Івано-Франківськ (відео)... | На Снятинщині відкрили дитячий садочок (ФОТО)... | Зіркова кар’єра: франківчанка Марія Павлюк підписала контракт з великим модельним агентством та працює в Стамбулі (фото)... | Що їли галичани сто років тому: стара книга рецептів... | У селах Прикарпаття, де менше 2 тисяч населення, закриють поштові відділення (відео)... | Насос на постаменті та Стефаник за ґратами: незвичайні та моловідомі пам’ятники Івано-Франківська (відео)... | На Прикарпатті подорожчали овочі, алкоголь, м’ясо та молочка... |

Юрій Бойко: Розвитком аграрного сектора мають займатися фермери, а не ставленики політсил

Obrobka poliv-5658674

Про проблеми і розвиток аграрного сектору йшлося під час зустрічі Співголови ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрія Бойка з аграріями Вінниччини.

Аграрії жаліються, аби їм розвиватися потрібна стабільність та інвестиції. А для цього необхідні дешеві кредити та чесне оподаткування. Але найбільша проблема на сьогоднішній день - рейдерство.

Юрій Бойко про проблему знає, і зазначає, що такі дії мають отримати дуже жорстку оцінку з боку нової влади. За його словами, від початку року в Україні зафіксовано 500 рейдерських захоплень землі та врожаю.

«Рейдерські захоплення – це «стиль роботи» нинішньої влади. Адже неможливо уявити, що подібне свавілля чиниться без кришування. Абсолютно ясно – це робиться під дахом Мінюсту, керівництва правоохоронних органів. Підкуплені нотаріуси. Вся ця зграя нападає на фермера, відбирає землю і врожай. Робиться це централізовано. І всі депутатські запити з цього приводу залишилися без відповіді. Це повинно отримати найжорсткішу оцінку з боку майбутньої влади. Всі, хто причетний до сьогоднішніх рейдерських захоплень, відповідатимуть за свої дії», - зауважив опозиційний політик.

Юрій Бойко наголосив, що нестабільна, непрогнозована, а головне непрозора державна політика в аграрній сфері призвели до того, що малий та середній агробізнес фактично не має перспектив для розвитку. Все захопили великі агрохолдинги.

За словами опозиційного політика, для того, аби змінити ситуацію в агросекторі, до влади мають прийти профільні спеціалісти, ті ж самі фермери.

«Дуже важливо, щоб ваші представники були на посадах у владі. Це і законодавча, і виконавча влада. А що відбувається сьогодні: 40% експорту - це експорт аграрної продукції. У нас в країні майже 50 тисяч середніх і малих підприємств. Вони годують майже 600 тисяч людей. І роблять це не завдяки допомозі держави, а всупереч. Ми повинні розуміти, чим можна допомогти аграріям щоб вони працювали більш ефективно і створили більше робочих місць. А так, як це відбувається зараз, далі продовжуватися не може. Бо скоро в Україні не буде ані тваринництва, ані людей, які вміють та хочуть працювати на землі», - підкреслив Юрій Бойко.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика