Останні події:
Фонд держмайна знову виставить на продаж калуську «Оріану»... | Експерт з децентралізації: “У питаннях розвитку громад повинен використовуватись не політичний, а суто господарський підхід”... | Франківці отримуватимуть субсидії у монетизованому вигляді (відео)... | Наприкінці тижня у Івано-Франківську прогнозують стрімке зростання кількості хворих на ГРВІ... | 16-річна франківка стала популярною в інстаграмі, бо читає книжки (ФОТО)... | У Коломиї подорожчав проїзд у громадському транспорті (відео)... | У Франківську немає підстав відправляти школи на карантин, – головна лікарка міста... | Новий штам грипу: прикарпатські лікарі радять вакцинуватися (відео)... | Стартував процес утворення Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади (фото)... | “Облгаз, дай якісний газ”: франківські гумористи зняли кліп-звернення до комунальників (відео)... |

Наталія Королевська: Ми зобов'язані припинити знущання влади над пенсіонерами України

Bednost6785679

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталія Королевська в рамках виїзного засідання Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення зустрілася в Дніпрі з ветеранським активом області.

В Дніпропетровській області на сьогоднішній день проживає понад 900 тисяч людей пенсійного віку. В ході зустрічі були обговорені нагальні проблеми і питання пенсійного забезпечення та рівня життя українських пенсіонерів після проведених владою так званих «реформ», в першу чергу, – пенсійної та охорони здоров'я. Пенсіонери озвучили членам Комітету свою одностайну вимогу про негайну відставку т. в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун і міністра соцполітики Андрія Реви. Що характерно, керівництво Дніпропетровської облдержадміністрації відмовилося взяти участь у зустрічі.

«В результаті безпринципних і непрофесійних дій влади українські пенсіонери поставлені на межу виживання. Антиконституційні дії уряду призвели до непомірного і необґрунтованого зростання тарифів, неконтрольованого росту цін на продукти і ліки», – заявила Наталія Королевська на зустрічі з пенсіонерами.

Вона зазначила, що ситуація, яка склалася, економічна криза, свідчить про те, що чинна влада не здатна забезпечити гідне життя українських пенсіонерів. «Понад 70% населення змушені звертатися за субсидіями – у людей немає можливості оплачувати грабіжницькі тарифи ЖКГ, але й тут влада прагне позбавити людей допомоги, створюючи все нові перепони. Не потрібно більше придумувати нові закони – у нас є підготовлені законопроекти №2262 і №7492, спрямовані на посилення соціального захисту. Вони підтримані громадськістю та експертами, але провладна коаліція гальмує їх прийняття. Ми повинні об'єднати свої зусилля, щоб зупинити свавілля влади і знущання над українським пенсіонерами. Разом – ми переможемо!», – наголосила народний депутат.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика