Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Наталія Королевська: Ми зобов'язані припинити знущання влади над пенсіонерами України

Bednost6785679

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталія Королевська в рамках виїзного засідання Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення зустрілася в Дніпрі з ветеранським активом області.

В Дніпропетровській області на сьогоднішній день проживає понад 900 тисяч людей пенсійного віку. В ході зустрічі були обговорені нагальні проблеми і питання пенсійного забезпечення та рівня життя українських пенсіонерів після проведених владою так званих «реформ», в першу чергу, – пенсійної та охорони здоров'я. Пенсіонери озвучили членам Комітету свою одностайну вимогу про негайну відставку т. в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун і міністра соцполітики Андрія Реви. Що характерно, керівництво Дніпропетровської облдержадміністрації відмовилося взяти участь у зустрічі.

«В результаті безпринципних і непрофесійних дій влади українські пенсіонери поставлені на межу виживання. Антиконституційні дії уряду призвели до непомірного і необґрунтованого зростання тарифів, неконтрольованого росту цін на продукти і ліки», – заявила Наталія Королевська на зустрічі з пенсіонерами.

Вона зазначила, що ситуація, яка склалася, економічна криза, свідчить про те, що чинна влада не здатна забезпечити гідне життя українських пенсіонерів. «Понад 70% населення змушені звертатися за субсидіями – у людей немає можливості оплачувати грабіжницькі тарифи ЖКГ, але й тут влада прагне позбавити людей допомоги, створюючи все нові перепони. Не потрібно більше придумувати нові закони – у нас є підготовлені законопроекти №2262 і №7492, спрямовані на посилення соціального захисту. Вони підтримані громадськістю та експертами, але провладна коаліція гальмує їх прийняття. Ми повинні об'єднати свої зусилля, щоб зупинити свавілля влади і знущання над українським пенсіонерами. Разом – ми переможемо!», – наголосила народний депутат.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика