Останні події:
Франківець Василь Вірастюк похвалився, що позував для пам‘ятника Іллі Муромцю (фото)... | У МЗС України відреагували на недружні висловлювання Угорщини про “Карпатський регіон”... | У Нижньому Вербіжі через сильні опади більше сотні хат відрізані від цивілізації (відео)... | За 5 років франківська поліція так і не знайшла винних у побитті активіста Євромайдану... | Тісно та брудно: на Городенківщині багатодітна сім’я живе в повній антисанітарії (фото)... | Через відсутність цистерн в Надвірній зупиняють роботу 47 свердловин Укрнафти (фото)... | Косівщина оговтується від повені та рахує збитки (фоторепортаж)... | Скільки вихідних отримають прикарпатці в серпні... | В Калуші на очах у перехожих помер чоловік. Швидка не встигла через затори... | Після весільних “поправин” до лікарні: у Ланчині через харчове отруєння госпіталізовано 5 людей... |

Наталія Королевська: Ми зобов'язані припинити знущання влади над пенсіонерами України

Bednost6785679

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталія Королевська в рамках виїзного засідання Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення зустрілася в Дніпрі з ветеранським активом області.

В Дніпропетровській області на сьогоднішній день проживає понад 900 тисяч людей пенсійного віку. В ході зустрічі були обговорені нагальні проблеми і питання пенсійного забезпечення та рівня життя українських пенсіонерів після проведених владою так званих «реформ», в першу чергу, – пенсійної та охорони здоров'я. Пенсіонери озвучили членам Комітету свою одностайну вимогу про негайну відставку т. в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун і міністра соцполітики Андрія Реви. Що характерно, керівництво Дніпропетровської облдержадміністрації відмовилося взяти участь у зустрічі.

«В результаті безпринципних і непрофесійних дій влади українські пенсіонери поставлені на межу виживання. Антиконституційні дії уряду призвели до непомірного і необґрунтованого зростання тарифів, неконтрольованого росту цін на продукти і ліки», – заявила Наталія Королевська на зустрічі з пенсіонерами.

Вона зазначила, що ситуація, яка склалася, економічна криза, свідчить про те, що чинна влада не здатна забезпечити гідне життя українських пенсіонерів. «Понад 70% населення змушені звертатися за субсидіями – у людей немає можливості оплачувати грабіжницькі тарифи ЖКГ, але й тут влада прагне позбавити людей допомоги, створюючи все нові перепони. Не потрібно більше придумувати нові закони – у нас є підготовлені законопроекти №2262 і №7492, спрямовані на посилення соціального захисту. Вони підтримані громадськістю та експертами, але провладна коаліція гальмує їх прийняття. Ми повинні об'єднати свої зусилля, щоб зупинити свавілля влади і знущання над українським пенсіонерами. Разом – ми переможемо!», – наголосила народний депутат.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика