Юрій Бойко: Ми не допустимо спроб відмінити свято 8 Березня

Vosme Bereznia-3453

Про це заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко, вітаючи жінок-ветеранів та пенсіонерів Києво-Святошинського району Київської області з Міжнародним жіночим днем.

«У важкі часи найбільш тяжка ноша завжди лягає на жінок. Наше завдання – надати їм шану, підтримати їх та привітати з 8 березня. Ми не допустимо спроб відмінити це свято, яке є дуже дорогим для наших жінок», - підкреслив лідер опозиціонерів.

Поспілкувавшись з мешканками Києво-Святошинського району, Юрій Бойко зазначив, що їх, як і всіх інших українців, турбує низький рівень життя в країні. «Люди задають питання, які в водночас є і простими, і складними: чому не підвищуються пенсії, зростають ціни і т.д. Також мене запитали, чому скасовується пільговий проїзд в маршрутках. Ми будемо розбиратись в цій ситуації, адже для людей це важкий тягар сплачувати з мізерної пенсії за проїзд», - сказав він.

За його словами, пенсії необхідно обов’язково підвищувати. «Пенсія має бути гідною та справедливою. Вона повинна надавати людині, яка пропрацювала все життя, можливість не бути голодною і спокійно жити. А у результаті так званої пенсійної реформи ті, хто мали маленьку пенсію, отримали маленьку доплату, а ті, хто мав велику пенсію – отримали велику доплату. Це ще більше розділило суспільство», - підкреслив Співголова парламентської фракції опозиціонерів.

«Коли уряд у 2016 році відмовився від державного регулювання цін на товари першої необхідності, це призвело до неконтрольованого зростання цін і спекуляції. Це була велика помилка уряду, яка ще більше занурила пенсіонерів у бідність», - зазначив Юрій Бойко.

Він підкреслив, аби змінити ситуацію в країні, ми повинні змінити сьогоднішню владу. «Нинішній і парламент, і уряд працюють не для людей, а для самих себе, задля задоволення особистих амбіцій, забуваючи про проблеми простих українців. Після зміни влади ми змінимо умови життя людей і побудуємо таку країну, в якій влада працюватиме на благо громадян», - підкреслив Юрій Бойко.

По завершенню зустрічі лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ вручив жінкам квіти і подарунки, а також побажав їм всього найкращого та довгих років життя.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика