Останні події:
Потяг “Коломия – Рахів” до кінця січня змінив розклад руху... | В Надвірній горів жіночий монастир... | На Прикарпатті відкопали архів УПА, який датований 1946 роком (фоторепортаж)... | Аферист з франківського передмістя вдавав із себе офіцера СБУ цим самим видурюючи у місцевих підприємців десятки тисяч доларів... | В прямому ефірі з міським головою Русланом Марцінківом трапився курйозний випадок (відео)... | Війна за Івано-Франківську харчосмакову фабрику: в мерії бояться втратити акції підприємства... | Франківські патрульні знайшли водія, який напідпитку вчинив дві ДТП і втік з місця пригоди... | У Франківську на вулиці Тичини горів магазин з одягом (фото)... | До Івано-Франківська хочуть приєднати «ближні села» та місто Тисменицю... | Франківськ укладе угоду з Колодіївкою: надасть селу 1,2 мільйони допомоги та “Картку іванофранківця”... |

Борис Колесніков: Держава повинна надавати всебічну підтримку вітчизняному виробнику (фото)

ekonomi digital-69985041

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр ОПОЗИЦІЙНОГО УРЯДУ Борис Колесніков під час відвідування Харківського машинобудівного заводу «ФЕД» в понеділок, 5 березня.

Він зазначив, що завод «ФЕД» є надсучасним виробництвом. «Сьогодні багато говорять про цифрову економіку і четверту промислову революцію. Всі, хто хочуть побачити це на власні очі, ласкаво просимо на «ФЕД». Тут цифрова економіка вже в дії, все повністю оцифровано і встановлено надсучасне обладнання», - сказав опозиційний прем'єр.

За його словами, держава повинна забезпечувати замовленнями і підтримувати вітчизняні промислові підприємства. «Потрібно підтримати високотехнологічні галузі виробництва, тим самим залишивши в Україні кращих фахівців. Дуже важливо, щоб держава, нарешті, звернула увагу на те, що тільки купувати озброєння марно. Потрібно розвивати свою базу. І вона у нас є. Поки не пізно, потрібно забезпечити оборонне замовлення», - підкреслив Борис Колесніков.

«Стосовно машинобудування. Безумовно, повинен бути ринок збуту, повинно бути кредитування. Не може промисловість розвиватися, коли Нацбанк піднімає облікову ставку до 17%. Так не буває. Без підтримки держави і банківської системи машинобудування розвиватися не може.

Інфляцію в Україні можна побороти тільки економічним зростанням. Повинен бути мир і Конституція зі справжньою децентралізацією – це сходинки до економічного зростання», - зазначив прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

На його думку, влада популізмом вбила реальний сектор.

«Транзитна і транспортна галузь в Україні зараз втрачені і поховані. «Газпром» вже подав на розірвання контракту. Так чи інакше, він у 2019 р. повинен був закінчитися. Від газового транзиту Україна отримувала 5 мільярдів доларів до бюджету. Гроші на це особливо витрачати не треба, газопровід був побудований ще Радянським Союзом. Стосовно автомобільних перевезень, то тут теж нуль. Іноземці бояться їздити через Україну. Порти завантажені слабо, залізниця теж недозавантажена», - вважає Борис Колесников.

«Про ініціативу "прикрути". Є дуже проста річ. Давайте 15 жовтня, коли розпочнеться опалювальний сезон, ми відправимо на канікули не школи, дитячі садки та університети, а Кабінет міністрів, Верховну Раду, Адміністрацію Президента та обласні адміністрації. Зараз в кожному місті є громади, тому ніхто і не помітить. Навпаки, влада, коли її не бачитимуть з 15 жовтня по 15 квітня, буде здаватися розумнішою. У всіх цивілізованих країнах світу перше, що робить влада, це економить на собі», - сказав прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика