Останні події:
Прикарпатці просять небайдужих допомогти лелекам (фото)... | Маршрутки зникнуть? В Івано-Франківську планують збільшити кількість комунального транспорту до 140 одиниць (відео)... | На Прикарпатті невідомі підпалили “Мерседес” депутата Яремчанської міської ради Олександра Гуменюка (фото)... | У Івано-Франківську комунальники демонтували балкон старовинної кам’яниці (відео)... | Нові подробиці аварії в Загвізді: двоє чоловіків з “Ауді”, що перекинулась, були п’яними... | Івано-Франківськ: як проходить будівництво моста на Пасічну (фоторепортаж)... | “От і калоші пригодились”, – очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків “потролив” політичних опонентів (фото)... | Мережа борделів: франківчанка разом з компаньйонкою влаштувала секс-бізнес у двох областях (відео)... | Нові подробиці корупційного скандалу: голову Верхньолипицької сільської ради затримали на подвійному хабарі (фото+відео)... | Як у центрі Франківська демонтовували аварійні балкони старих будинків (фото)... |

Борис Колесніков: Держава повинна надавати всебічну підтримку вітчизняному виробнику (фото)

ekonomi digital-69985041

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр ОПОЗИЦІЙНОГО УРЯДУ Борис Колесніков під час відвідування Харківського машинобудівного заводу «ФЕД» в понеділок, 5 березня.

Він зазначив, що завод «ФЕД» є надсучасним виробництвом. «Сьогодні багато говорять про цифрову економіку і четверту промислову революцію. Всі, хто хочуть побачити це на власні очі, ласкаво просимо на «ФЕД». Тут цифрова економіка вже в дії, все повністю оцифровано і встановлено надсучасне обладнання», - сказав опозиційний прем'єр.

За його словами, держава повинна забезпечувати замовленнями і підтримувати вітчизняні промислові підприємства. «Потрібно підтримати високотехнологічні галузі виробництва, тим самим залишивши в Україні кращих фахівців. Дуже важливо, щоб держава, нарешті, звернула увагу на те, що тільки купувати озброєння марно. Потрібно розвивати свою базу. І вона у нас є. Поки не пізно, потрібно забезпечити оборонне замовлення», - підкреслив Борис Колесніков.

«Стосовно машинобудування. Безумовно, повинен бути ринок збуту, повинно бути кредитування. Не може промисловість розвиватися, коли Нацбанк піднімає облікову ставку до 17%. Так не буває. Без підтримки держави і банківської системи машинобудування розвиватися не може.

Інфляцію в Україні можна побороти тільки економічним зростанням. Повинен бути мир і Конституція зі справжньою децентралізацією – це сходинки до економічного зростання», - зазначив прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

На його думку, влада популізмом вбила реальний сектор.

«Транзитна і транспортна галузь в Україні зараз втрачені і поховані. «Газпром» вже подав на розірвання контракту. Так чи інакше, він у 2019 р. повинен був закінчитися. Від газового транзиту Україна отримувала 5 мільярдів доларів до бюджету. Гроші на це особливо витрачати не треба, газопровід був побудований ще Радянським Союзом. Стосовно автомобільних перевезень, то тут теж нуль. Іноземці бояться їздити через Україну. Порти завантажені слабо, залізниця теж недозавантажена», - вважає Борис Колесников.

«Про ініціативу "прикрути". Є дуже проста річ. Давайте 15 жовтня, коли розпочнеться опалювальний сезон, ми відправимо на канікули не школи, дитячі садки та університети, а Кабінет міністрів, Верховну Раду, Адміністрацію Президента та обласні адміністрації. Зараз в кожному місті є громади, тому ніхто і не помітить. Навпаки, влада, коли її не бачитимуть з 15 жовтня по 15 квітня, буде здаватися розумнішою. У всіх цивілізованих країнах світу перше, що робить влада, це економить на собі», - сказав прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика