Борис Колесніков: Україна повинна реформувати систему влади і стати парламентською республікою (відео)

VR

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков заявив в ефірі телеканалу «NewsOne» в п'ятницю, 9 лютого.

Він підкреслив, що Україна повинна стати парламентською республікою. «Я не вірю в президентську модель. Всі п'ять президентів, не викликають, м'яко кажучи, гордості в українців. Значить, це не наша модель. Республіка не може бути парламентсько-президентською або президентсько-парламентською. Вона може бути або парламентською, або президентською. Україна повинна бути парламентською республікою, де прем'єр-міністр, по суті, є главою держави. А президент повинен обиратися в парламенті, як це відбувається в Німеччині або Італії, і відповідати за дотримання Конституції», - зазначив опозиційний політик.

За його словами, в Україні потрібно змінювати систему влади, а не підлаштовуватися під тих чи інших політиків. «У нас все підлаштовується під особистості. Помилка наших американських і європейських партнерів, які є донорами України і допомагають нинішній влади, в тому, що вони ставлять на особистості. А потрібно в корені змінити систему», - сказав Борис Колесніков.

Він акцентував, що країна потребує прийняття нової Конституції. Проект змін до Конституції України був розроблений Опозиційним урядом у 2016 році.

«150 депутатів повинні обиратися виключно за відкритими партійний списками. І тоді ніхто не зможе скупити голоси. Влада повинна максимально спроститися, особливо на тлі четвертої хвилі індустріалізації та цифрової революції. Керувати всіма областями можна за допомогою побутового планшета. Сьогодні Україною керує в 10 разів більше людей, ніж керувало Української РСР. Так в чому ж наша ринковість?» - підкреслив опозиційний прем'єр-міністр.

«У центральних органів влади повинна залишитися оборона, безпека, зовнішня політика і національна інфраструктура. Все інше, разом з коштами і повноваженнями, має бути передано місцевим радам», - сказав Борис Колесніков.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика