Останні події:
Шлях через Карпати: сьогодні відкривають Бескидський тунель – один із наймасштабніших інфраструктурних проектів України (фото)... | У Франківську невідомі чоловіки чіплялися до 10-річної дитини та пропонували підвезти... | У Галичі селяни, чиї корови отруїлися агрохімікатами, пікетували райдержадміністрацію (фото)... | Франківців запрошують на мюзикл “Розхристана”, щоб врятувати онкохворих волонтерів-госпітальєрів (фото)... | У Коломиї в карколомному ДТП постраждав рідкісний спортивний автомобіль (фото)... | 2 тисячі євро за посаду медсестри: у прокуратурі розповіли подробиці резонансного хабарництва у перинатальному центрі Івано-Франківська... | Франківців вразив водій маршрутки, який пригощав дітей цукерками (фото)... | “Придбав” добрив: шахраї видурили в прикарпатця понад 37 тисяч гривень... | 7-річній прикарпатці терміново потрібні донори крові... | Банда кібер-злочинців: франківська готельєрка розповіла про зухвалих шахраїв... |

Борис Колесніков: Україна повинна реформувати систему влади і стати парламентською республікою (відео)

VR

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков заявив в ефірі телеканалу «NewsOne» в п'ятницю, 9 лютого.

Він підкреслив, що Україна повинна стати парламентською республікою. «Я не вірю в президентську модель. Всі п'ять президентів, не викликають, м'яко кажучи, гордості в українців. Значить, це не наша модель. Республіка не може бути парламентсько-президентською або президентсько-парламентською. Вона може бути або парламентською, або президентською. Україна повинна бути парламентською республікою, де прем'єр-міністр, по суті, є главою держави. А президент повинен обиратися в парламенті, як це відбувається в Німеччині або Італії, і відповідати за дотримання Конституції», - зазначив опозиційний політик.

За його словами, в Україні потрібно змінювати систему влади, а не підлаштовуватися під тих чи інших політиків. «У нас все підлаштовується під особистості. Помилка наших американських і європейських партнерів, які є донорами України і допомагають нинішній влади, в тому, що вони ставлять на особистості. А потрібно в корені змінити систему», - сказав Борис Колесніков.

Він акцентував, що країна потребує прийняття нової Конституції. Проект змін до Конституції України був розроблений Опозиційним урядом у 2016 році.

«150 депутатів повинні обиратися виключно за відкритими партійний списками. І тоді ніхто не зможе скупити голоси. Влада повинна максимально спроститися, особливо на тлі четвертої хвилі індустріалізації та цифрової революції. Керувати всіма областями можна за допомогою побутового планшета. Сьогодні Україною керує в 10 разів більше людей, ніж керувало Української РСР. Так в чому ж наша ринковість?» - підкреслив опозиційний прем'єр-міністр.

«У центральних органів влади повинна залишитися оборона, безпека, зовнішня політика і національна інфраструктура. Все інше, разом з коштами і повноваженнями, має бути передано місцевим радам», - сказав Борис Колесніков.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика