Останні події:
Франківець Василь Вірастюк похвалився, що позував для пам‘ятника Іллі Муромцю (фото)... | У МЗС України відреагували на недружні висловлювання Угорщини про “Карпатський регіон”... | У Нижньому Вербіжі через сильні опади більше сотні хат відрізані від цивілізації (відео)... | За 5 років франківська поліція так і не знайшла винних у побитті активіста Євромайдану... | Тісно та брудно: на Городенківщині багатодітна сім’я живе в повній антисанітарії (фото)... | Через відсутність цистерн в Надвірній зупиняють роботу 47 свердловин Укрнафти (фото)... | Косівщина оговтується від повені та рахує збитки (фоторепортаж)... | Скільки вихідних отримають прикарпатці в серпні... | В Калуші на очах у перехожих помер чоловік. Швидка не встигла через затори... | Після весільних “поправин” до лікарні: у Ланчині через харчове отруєння госпіталізовано 5 людей... |

Юрій Бойко: Ми наполягаємо на негайному вирішенні питання з ростом цін на продукти першої необхідності

Prodykty-5683795874

Про це лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив під час засідання Погоджувальної ради у понеділок, 4 грудня.

Він окреслив вимоги фракції опозиціонерів на наступний пленарний тиждень. «Ми наполягаємо, щоб був розглянутий проект Постанови щодо заслуховування керівників правоохоронних органів, яких в країні стало дуже багато, стосовно розслідування резонансних злочинів. Також уряд повинен якомога швидше повернутися до державного регулювання цін на продукти першої необхідності. За рік ціни на них зросли на 15% – це просто біда», - зазначив парламентарій.

Юрій Бойко підкреслив, що фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ виступає категорично проти прийняття Державного бюджету на 2018 рік у тому вигляді, в якому його запропонував уряд до другого читання. «Це класичне будівництво поліцейської держави з бідним населенням. Збільшення витрат на силові структури в умовах, коли з урахування навіть офіційного рівня інфляції практично зменшуються соціальні виплати, – це шлях в нікуди. Ми не будемо підтримувати цей бюджет. Ми надали свій варіант, але, на жаль, його не було розглянуто і навіть не було жодного коментаря. Ми були вилучені з цієї дискусії, тому не будемо підтримувати варіант, запропонований урядом», - зазначив Співголова фракції.

Також лідер опозиціонерів ще раз звернув увагу на необхідність голосування законопроектів, що стосуються переселенців та захисту дітей.

«Ми підтримуємо всі законопроекти, які захищають дітей від домашнього насильства, але також ми наполягаємо на тому, щоб парламентом були розглянуті і підтримані законопроекти, які стосуються підтримки переселенців. Це, передусім, законопроекти №6510, 3122-1, 6001 – вони багато місяців лежать в парламенті мертвим вантажем. Ухвалення цих законопроектів дасть можливість пережити 1,5 млн переселенців найбільш важкі часи в житті», - акцентував лідер опозиціонерів.

Він також зазначив, що до 1 січня має бути ухвалено законопроект про продовження мораторію на продаж землі. «Наша фракція має свій варіант законопроекту про продовження мораторію на продаж землі. Це не якась політична річ, а вимога людей. Суспільство не готове до ринку землі, воно не розуміє, як це буде. Суспільство категорично проти цього, і ми повинні відповісти на цей виклик і прийняти до 1 січня закон про мораторій на продаж землі», - підкреслив Юрій Бойко.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика