Останні події:
Ажіотаж за соціальною допомогою: франківці займають черги з шостої ранку за субсидіями (відео)... | Центральний телеканал працює над створенням 11 програм про унікальні церкви Верховинщини (відео)... | Кінець “бабиного літа”: метеорологи прогнозують значне похолодання на Прикарпатті (відео)... | Стало відомо де і скільки буде округів на депутатських виборах в ОТГ... | Прикарпатцям на замітку: з 1 листопада ціна на газ для населення зросте на понад 23%... | Верховина сортує сміття: у містечку збиратимуть та перероблятимуть упаковки від соків... | Прикарпатцям на зaмітку: Кабінет Міністрів змінив умови надання житлових субсидій... | Голос соцмереж. Що франківці думають про підвищення тарифу на газ... | В Івано-Франківську на ходу загорілась маршрутка (відео)... | Верховинщина: у селі Буковець розвалюється аварійний міст (відео)... |

Юрій Бойко: Ми наполягаємо на негайному вирішенні питання з ростом цін на продукти першої необхідності

Prodykty-5683795874

Про це лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив під час засідання Погоджувальної ради у понеділок, 4 грудня.

Він окреслив вимоги фракції опозиціонерів на наступний пленарний тиждень. «Ми наполягаємо, щоб був розглянутий проект Постанови щодо заслуховування керівників правоохоронних органів, яких в країні стало дуже багато, стосовно розслідування резонансних злочинів. Також уряд повинен якомога швидше повернутися до державного регулювання цін на продукти першої необхідності. За рік ціни на них зросли на 15% – це просто біда», - зазначив парламентарій.

Юрій Бойко підкреслив, що фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ виступає категорично проти прийняття Державного бюджету на 2018 рік у тому вигляді, в якому його запропонував уряд до другого читання. «Це класичне будівництво поліцейської держави з бідним населенням. Збільшення витрат на силові структури в умовах, коли з урахування навіть офіційного рівня інфляції практично зменшуються соціальні виплати, – це шлях в нікуди. Ми не будемо підтримувати цей бюджет. Ми надали свій варіант, але, на жаль, його не було розглянуто і навіть не було жодного коментаря. Ми були вилучені з цієї дискусії, тому не будемо підтримувати варіант, запропонований урядом», - зазначив Співголова фракції.

Також лідер опозиціонерів ще раз звернув увагу на необхідність голосування законопроектів, що стосуються переселенців та захисту дітей.

«Ми підтримуємо всі законопроекти, які захищають дітей від домашнього насильства, але також ми наполягаємо на тому, щоб парламентом були розглянуті і підтримані законопроекти, які стосуються підтримки переселенців. Це, передусім, законопроекти №6510, 3122-1, 6001 – вони багато місяців лежать в парламенті мертвим вантажем. Ухвалення цих законопроектів дасть можливість пережити 1,5 млн переселенців найбільш важкі часи в житті», - акцентував лідер опозиціонерів.

Він також зазначив, що до 1 січня має бути ухвалено законопроект про продовження мораторію на продаж землі. «Наша фракція має свій варіант законопроекту про продовження мораторію на продаж землі. Це не якась політична річ, а вимога людей. Суспільство не готове до ринку землі, воно не розуміє, як це буде. Суспільство категорично проти цього, і ми повинні відповісти на цей виклик і прийняти до 1 січня закон про мораторій на продаж землі», - підкреслив Юрій Бойко.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика