Останні події:
Злива з градом: Долина не витримала вчорашньої стихії, яка увірвалася у місто (фото+відео)... | У Франківську автомобіль збив велосипедиста – постраждалий у важкому стані, потрібні донори крові... | “Наймімішне” свято: у Франківську пройде парад візочків (відео)... | На Прикарпатті кількість отримувачів субсидій може скоротитися на 40% (відео)... | Перша паркувальна зона Івано-Франківська стала безкоштовною (відео)... | Як вберегтися від кліщів: поради прикарпатських фахівців... | Прикарпатські школярі змушені навчатись в аварійній будівлі, яку опечатали – батьки збудували нову школу самотужки (відео)... | Антимонопольний комітет скасував купівлю новорічних арок для Франківська за 2,5 млн грн... | Школярі Івано-Франківська святкують останній дзвоник (фоторепортаж)... | «Вивозять 20-тонними камазами»: франківці про стихійне сміттєзвалище поблизу річки (фото)... |

Юрій Бойко: Замість так званої урядової «медреформи» потрібно впроваджувати страхову медицину

Boyko

Про це лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив під час відвідування Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги в п'ятницю, 1 грудня.

Він зазначив, що хотів зрозуміти, що буде зі швидкою допомогою після так званої «медичної реформи». «Те, що я тут побачив, підтвердило, що ми мали рацію, коли не голосували за «медичну реформу» в тому вигляді, в якому її представили уряд і Міністерство охорони здоров'я. Ця «реформа» не вирішує питання поліпшення якості медичного обслуговування», - сказав політик.

«Більше 70% громадян виступають за реформу системи охорони здоров'я, і ​​це правильно. Але те, що сьогодні придумав МОЗ, ще більше заганяє медицину в глухий кут. З 1 листопада в швидкій допомозі за класифікатором вже немає таких спеціальностей як фельдшер і лікар, натомість є парамедик і екстрений медичний технік. Але ніхто не розуміє, як це буде працювати. Сьогодні швидка допомога реально рятує більшість людей. А те, що зараз пропонують впровадити – це абсолютно нежиттєздатно і призведе практично до зупинки цієї архіважливої ​​медичної служби, яка знаходиться на передовій боротьби за життя людини», - підкреслив Юрій Бойко.

«У цій лікарні працюють ентузіасти, які не шкодуючи своїх сил рятують людей. Їх треба підтримати. Їх потрібно послухати і зробити так, як вони кажуть, а не вигадувати щось абсолютно нежиттєздатне, зокрема систему, за якою намагаються змусити працювати швидку допомогу», - зазначив парламентарій.

Лідер опозиціонерів підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК буде добиватися скасування урядової «медичної реформи». «Ми будемо вимагати, щоб ця «реформа» була скасована. Замість неї потрібно впровадити страхову медицину в класичному вигляді, як ми і пропонували. Потрібно збільшити фінансування медицини до 5% ВВП, поліпшити матеріально-технічне забезпечення, збільшити зарплату лікарям і не влаштовувати експерименти над людьми», - резюмував Юрій Бойко.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика