Останні події:
Франківець Василь Вірастюк похвалився, що позував для пам‘ятника Іллі Муромцю (фото)... | У МЗС України відреагували на недружні висловлювання Угорщини про “Карпатський регіон”... | У Нижньому Вербіжі через сильні опади більше сотні хат відрізані від цивілізації (відео)... | За 5 років франківська поліція так і не знайшла винних у побитті активіста Євромайдану... | Тісно та брудно: на Городенківщині багатодітна сім’я живе в повній антисанітарії (фото)... | Через відсутність цистерн в Надвірній зупиняють роботу 47 свердловин Укрнафти (фото)... | Косівщина оговтується від повені та рахує збитки (фоторепортаж)... | Скільки вихідних отримають прикарпатці в серпні... | В Калуші на очах у перехожих помер чоловік. Швидка не встигла через затори... | Після весільних “поправин” до лікарні: у Ланчині через харчове отруєння госпіталізовано 5 людей... |

Юрій Бойко: Замість так званої урядової «медреформи» потрібно впроваджувати страхову медицину

Boyko

Про це лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив під час відвідування Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги в п'ятницю, 1 грудня.

Він зазначив, що хотів зрозуміти, що буде зі швидкою допомогою після так званої «медичної реформи». «Те, що я тут побачив, підтвердило, що ми мали рацію, коли не голосували за «медичну реформу» в тому вигляді, в якому її представили уряд і Міністерство охорони здоров'я. Ця «реформа» не вирішує питання поліпшення якості медичного обслуговування», - сказав політик.

«Більше 70% громадян виступають за реформу системи охорони здоров'я, і ​​це правильно. Але те, що сьогодні придумав МОЗ, ще більше заганяє медицину в глухий кут. З 1 листопада в швидкій допомозі за класифікатором вже немає таких спеціальностей як фельдшер і лікар, натомість є парамедик і екстрений медичний технік. Але ніхто не розуміє, як це буде працювати. Сьогодні швидка допомога реально рятує більшість людей. А те, що зараз пропонують впровадити – це абсолютно нежиттєздатно і призведе практично до зупинки цієї архіважливої ​​медичної служби, яка знаходиться на передовій боротьби за життя людини», - підкреслив Юрій Бойко.

«У цій лікарні працюють ентузіасти, які не шкодуючи своїх сил рятують людей. Їх треба підтримати. Їх потрібно послухати і зробити так, як вони кажуть, а не вигадувати щось абсолютно нежиттєздатне, зокрема систему, за якою намагаються змусити працювати швидку допомогу», - зазначив парламентарій.

Лідер опозиціонерів підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК буде добиватися скасування урядової «медичної реформи». «Ми будемо вимагати, щоб ця «реформа» була скасована. Замість неї потрібно впровадити страхову медицину в класичному вигляді, як ми і пропонували. Потрібно збільшити фінансування медицини до 5% ВВП, поліпшити матеріально-технічне забезпечення, збільшити зарплату лікарям і не влаштовувати експерименти над людьми», - резюмував Юрій Бойко.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика