Останні події:
Франківський богатир Василь Вірастюк розповів про свою мрію (ФОТО)... | В Івано-Франківську почали встановлювати головну ялинку (фото)... | Сучасне українське кіно їде до Карпат... | Скандальна сесія облради: питання про спорудження спорткомплексу перенесли на друге пленарне засідання (відео)... | Сесія Івано-Франківської обласної ради: поліція намагалася “схопити” активіста “Хіміка” та депутата Мерінова (фото + відео)... | Нардепи підняли собі зарплати. Як голосували прикарпатські обранці... | Скандал на сесії Івано-Франківської облради: активісти заблокували трибуну - оголошено перерву (фото)... | У Франківську під ОДА протестують проти забудови стадіону: обіцяють блокувати трибуну (фото)... | Помер прикарпатський боєць АТО, в якого влучив снайпер... | Івано-Франківська облрада буде судитися з ОВК через 85-го депутата... |

Юрій Бойко: Замість так званої урядової «медреформи» потрібно впроваджувати страхову медицину

Boyko

Про це лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив під час відвідування Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги в п'ятницю, 1 грудня.

Він зазначив, що хотів зрозуміти, що буде зі швидкою допомогою після так званої «медичної реформи». «Те, що я тут побачив, підтвердило, що ми мали рацію, коли не голосували за «медичну реформу» в тому вигляді, в якому її представили уряд і Міністерство охорони здоров'я. Ця «реформа» не вирішує питання поліпшення якості медичного обслуговування», - сказав політик.

«Більше 70% громадян виступають за реформу системи охорони здоров'я, і ​​це правильно. Але те, що сьогодні придумав МОЗ, ще більше заганяє медицину в глухий кут. З 1 листопада в швидкій допомозі за класифікатором вже немає таких спеціальностей як фельдшер і лікар, натомість є парамедик і екстрений медичний технік. Але ніхто не розуміє, як це буде працювати. Сьогодні швидка допомога реально рятує більшість людей. А те, що зараз пропонують впровадити – це абсолютно нежиттєздатно і призведе практично до зупинки цієї архіважливої ​​медичної служби, яка знаходиться на передовій боротьби за життя людини», - підкреслив Юрій Бойко.

«У цій лікарні працюють ентузіасти, які не шкодуючи своїх сил рятують людей. Їх треба підтримати. Їх потрібно послухати і зробити так, як вони кажуть, а не вигадувати щось абсолютно нежиттєздатне, зокрема систему, за якою намагаються змусити працювати швидку допомогу», - зазначив парламентарій.

Лідер опозиціонерів підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК буде добиватися скасування урядової «медичної реформи». «Ми будемо вимагати, щоб ця «реформа» була скасована. Замість неї потрібно впровадити страхову медицину в класичному вигляді, як ми і пропонували. Потрібно збільшити фінансування медицини до 5% ВВП, поліпшити матеріально-технічне забезпечення, збільшити зарплату лікарям і не влаштовувати експерименти над людьми», - резюмував Юрій Бойко.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика