ОБ направить до Конституційного Суду України ряд звернень щодо визнання неконституційними окремих положень прийнятих Радою законів

VR

Рішення Політради партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

Політрада партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» 5 жовтня ухвалила наступні рішення:

1. Обласним партійним організаціям взяти участь в місцевих виборах в об'єднаних територіальних громадах 29 жовтня 2017 р. і забезпечити перемогу кандидатів від партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» та їх обрання до місцевих рад, на посади сільських і міських голів.

2. Доручити фракції партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» у Верховній Раді направити звернення до Конституційного Суду України щодо:

2.1. Визнання неконституційними окремих положень Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Даний закон підвищує пенсійний вік, порушує Конституцію України, обмежуючи можливість мільйонів громадян отримувати пенсії.

2.2. Визнання таким, що не відповідає Конституції України, Закону «Про освіту», таким, що суперечить Європейській хартії регіональних мов в частині обмеження прав національних меншин навчатися рідною мовою. Даний закон зазіхає на основи державності, завдає шкоди міжнародному іміджу України, провокує розкол в українському суспільстві. Закон «Про освіту» нівелює якість освіти і руйнує систему педагогічної галузі.

3. Надати допомогу журналістам Дмитру Васильцю і Євгену Тімоніну, засуджених українським судом до 9 років позбавлення волі. Звернутися до відповідних міжнародних журналістських та правозахисних організацій з метою привернути їхню увагу до порушення прав і свобод журналістів в Україні. Сприяти у скасуванні цього незаконного судового рішення.

4. Призначити на 17 жовтня проведення конференції з виборів голови та керівних органів Харківської регіональної організації з подальшою реєстрацією в органах юстиції.

5. Політрада обговорив питання роботи фракції «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» у Верховній Раді, питання порядку денного, необхідність активного просування законопроектів, спрямованих на досягнення миру і подолання економічної кризи.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика