Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

У Калуші зросте тариф на вивезення сміття

Smittja-498567

22 лютого на офіційному сайті Калуської міської КП «Екосервіс» оприлюднив повідомлення про необхідність проведення коригування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів.

Діючий тариф на вивезення побутових відходів був затверджений рішенням виконавчого комітету Калуської міської ради 27 березня 2018 року, пишуть Версії з посиланням на  “Вікна”.

Для населення він становить:

— 13,04 гривні з ПДВ в місяць на одного мешканця багатоповерхівок (вивезення і захоронення побутових відходів з розрахунку накопичення 1,75 куб. метра в рік),

— 14,91 гривні з ПДВ в місяць на одного мешканця приватного сектору (з розрахунку накопичення 2 куб. метри в рік).

З моменту затвердження тарифу відбулися зміни економічних умов, що привели до підвищення витрат, пов’язаних із наданням послуг, йдеться у повідомленні. Зокрема, зросли ціни на пально-мастильні матеріали на 6%, заробітна плата на 12,1%, електроенергія подорожчала на 16,5%, ставка екологічного податку зросла на 11,1%. Окрім того, запроваджено податок на викиди забруднених речовин — 112,7 тис. гривень на рік.

Перегляд тарифів дасть можливість врегулювання відшкодування витрат КП “Екосервіс” за надані послуги з вивезення побутових відходів у відповідності до скоригованої собівартості послуг, — інформує комунальне підприємство .

Тарифи для населення пропонують збільшити на 12,2% проти діючих. А саме:

— за послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів з одного мешканця приватного сектору — 16,72 гривні на місяць;

— за послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів з одного мешканця багатоповерхівок — 14,63 гривні на місяць.

Калушани можуть упродовж 14 календарних днів з дня опублікування повідомлення надавати пропозиції та зауваження до запропонованого коригування тарифів. Їх необхідно надсилати за адресою: 77303, м. Калуш , вул. Б. Хмельницького, 82.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика