Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Франківець розкрив шахрайську схему покупки елітних авто за заниженими цінами

avto-49587630

Зазвичай для такої схеми застосовують популярний інтернет-майданчик продажу автівок. Беруть фото з чужих оголошень, створюють своє і ставлять ціну в рази нижчу ринкової. А потім чекають дзвінків від "перспективних" покупців.

“Я вже думав, що всі знають про таку схему обману, а тут на днях знайомий дзвонить, і каже, що побачив подібне оголошення і думає, що йому робити)) Ну я йому звичайно пояснив, але приваблива ціна ще довго спокою йому не давала. Та й взагалі немає ніякої машини у продавця. Все набагато простіше. Зателефонувавши за “таким оголошенням”, Вам скажуть приблизно наступне:
“Авто в ідеалі, терміново потрібні гроші”! Ну а на питання, чи можна її подивитися, то виявиться, що машина десь далеко, що вже їде купа народу до неї і щоб продавець залишив машину саме Вам, попросить перевести йому передоплату. Зазвичай просять 2-3 тис.грн. Продавець дає Вам свої реквізити і як тільки отримує гроші, обіцяє зняти оголошення з сайту і буде чекати саме Вас.
Насправді він просто зникне і все. Таких оголошень насправді купа. Майже на будь-яку популярну марку. І є люди, які відправляють таким “продавцям” гроші. І навіть рекомендації сайту ніколи не відправляти передоплату не зупиняють.
Зараз, якщо Вам терміново потрібні гроші за автомобіль, то можна просто приїхати в будь-який автоломбард і здати машину туди (якщо вже безвихідна ситуація), отримавши при цьому більше грошей, ніж зазвичай пишуть в таких оголошеннях.
Ну а тут просто скопіювали фотку з іншого оголошення і зробили своє. Тому і знак “Аuto.ria” в оголошенні вийшов подвійний.
Звертайте увагу на такі речі! Ще як правило такі шахраї “замазують” номери не тільки на авто, яке продається, а якщо в кадрі є якісь інші машини, “замажут” і на них.
Будьте пильні! Безкоштовний сир самі знаєте тільки де буває!, – розкриває схему франківець Ігор Ігнатко.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика