Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

По слідах програми “Інспектор. Міста”: калушанка порівняла умови в місцевій ЦРЛ та обласній дитячій лікарні

Inspektor mista-49586745

Про свої враження від телепередачі "Інспектор.

Міста" калушанка Наталія Мельник написала в листі, який надійшов на адресу сайту "Вікна".

“Щойно переглянула телепередачу «Інспектор міста» про Калуську ЦРЛ. Важко вдаватися в оцінки, щось стверджувати, або заперечувати. Кожна особа має свої враження про виконання посадових обов’язків персоналом лікарні, умов, фахового рівня. Хочу поділитися своїми, оскільки приходиться часто відвідувати дитяче відділення нашої лікарні, зокрема дитячу реанімацію, бо дитина хворіє на астму“.

За словами Наталії Мельник, у її випадку потрібна швидка реакція персоналу, їх злагоджені дії, компетентність, пишуть Версії з посиланням на Вікна.

І все це щоразу дитина отримує в повному обсязі при кожному черговому звертанні до лікарні:

“Вона хворіє від першого року життя, а через декілька днів їй виповниться 16 років. З цей період ми по декілька раз на рік буваємо у лікарні. Коли була менша, то було навіть таке, що госпіталізовувались 12 разів впродовж одного року. Жодного нарікання на роботу персоналу та лікарів я не маю. Навпаки, ці люди за свою мізерну зарплату як кажуть викладаються на повну. Було таке, що приступ ставався раптово, серед ночі, після того як дитині надали необхідну допомогу і ставало легше, то просила принести щось смачненьке. Крамниці зачинені, з дому звісно нічого не брали, бо коли госпіталізують по швидкій з гострим приступом задухи – то не до їди. Тоді медсестри і санітарки ділилися своїми запасами з нами. І це було дуже приємно”.

Лікар Василь Підлісний має якийсь особливий підхід до дітей. Побачивши його на зміні під час чергового звертання в лікарню, дитині відразу ставало краще. Адже, звісно, що позитивні емоції теж лікують, запевняє Наталія Мельник. Калушанка порівняла умови в Калуській ЦРЛ та обласній дитячій лікарні:

“Ведучий виявив цілий ряд недоліків, та все пізнається в порівнянні. Оскільки дитина має інвалідність, то це передбачує два рази на рік обслідування в обласній дитячій лікарні. Умови, відношення, харчування з Калуською ніякому порівнянню не підлягають. Тож сприймаю титул «Ганьба міста» просто як сценарний хід, який не вплине на настрій і роботу персоналу нашої лікарні”.

Нагадаємо, що колектив Калуської ЦРЛ отримав відзнаку “Ганьба міста” від телепроекту “Інспектор. Міста”:


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика