Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Ажіотаж за соціальною допомогою: франківці займають черги з шостої ранку за субсидіями (відео)

Subsidii-569874

На Прикарпатті у відділах субсидій справжній бум. "Кілометрові" черги і сотні відвідувачів, які намагаються оформити допомогу.

Деякі займають місце із шостої ранку і по кілька годин вистоюють на холодних сходах.

Найбільше в черзі пенсіонерів. Вони не приховують свого обурення. Кажуть: вистояти кілька годин на холодних сходах, навіть не всім молодим під силу, пишуть Версії з посиланням на Подробиці.

“Добре що кабінети такі великі, а люди в адських умовах стоять”, – говорить Алла, пенсіонерка, жителька Івано-Франківська.

“Додому ж ніхто не прийде оформляти субсидію. Вийшла якась бабуся вона із шостої години стоїть, от тільки зараз звільнилася”, – говорить Світлана Баркова, пенсіонерка.

Щоб оформити документи, пані Надії довелось навіть відпроситися з роботи. Каже минулого разу, прочекала півдня – але так і не потрапила до кабінету.

“А сьогодні я із сьомої години ранку аби встигнути, а во переді мною ще десять чоловік є”, – говорить Надія, жителька Івано-Франківська.

За словами жінки, це не єдина черга, яку їй довелося вистояти, перш ніж потрапити сюди. Цього року змінилися правила подання документів – і тепер при оформленні субсидій потрібно надати довідки зі всіх житлово-комунальних служб. А за ними черги не менші.

“Мені два дні треба було щоб об’їхати газ кантору там дуже велика очередь, енерго тоже -. я наймала таксі щоб то все об’їздити”, – говорить Надія, жителька Івано-Франківська.

Приймають у людей документи відразу сім спеціалістів.

“Заявників збільшилося багато, у нас кожен день черга”, – говорить Любов Прокіпчук, головний спеціаліст відділу субсидій.

Така ситуація через нововведення, які запровадили у Кабміні. Зокрема, якщо раніше деяким категоріям субсидію подовжували автоматично, то тепер люди двічі на рік мають збирати усі документи, аби підтвердити своє право на допомогу. А таких в області – 30 тисяч.

“Оренда житла, внутрішньо переміщені особи, особи які в складі сім’ї зареєстровані, але фактично не проживають, якщо когось в складу сім’ї відсутні доходи або не сплачує єдиний соціальний внесок, вся ця категорія людей осіб має двічі на рік здавати документи”, – говорить Оксана Жешут, заступник директора департаменту соціальної політики Івано-франківської міськради.

Щоб зменшити черги чиновники вже найближчим часом планують збільшити кількість працівників, які б приймали в людей заяви. А ще працюватимуть тепер і по суботах.

ВІДЕО за посиланням : http://podrobnosti.ua/2265074-na-prikarpatt-u-vddlah-subsidj-utvorilisja-klometrov-chergi.html


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика