Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Архітектори розкритикували новий Генплан Івано-Франківська

ivano-frankivska-miska-ratusha675673

Фахівці відзначать, що проектантам варто було б порадитися з місцевими архітекторами щодо створення головного містобудівного документа.

Питання коригування генерального плану обласного центру обговорили на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, пишуть Версії.

Проектанти відзначають, що з 2000 року відбулося зростання населення Івано-Франківська на 14.5 тисяч людей. Згідно з підрахунками населення Івано-Франківська складає близько 249,1 тис людей. Тож фахівці повідомляють про нестачу міської території, так як 85% міста забудовано.

«В Івано-Франківську існує великий дефіцит зелених насаджень загального користування. Місто з перспективою демографічного розвитку на 250 тисяч населення повинно мати близько 200 га зелених насаджень загального користування. Існує проблема санітарного очищення міста. Полігон на 95% заповнений. Складна ситуація з територіями традиційного захоронення, залишається резерв 40 сотих. Якщо ці питання не вирішувати – через 3-4 роки місто зіткнеться з такими проблемами, які буде дуже складно вирішувати», – заявив Володимир Муха.

Велику увагу при обговоренні приділили розвитку транспортної інфраструктури міста.

«На сьогоднішній день фактично сформоване кільце об’їзних доріг навколо міста, але немає його північно-східного сектору. Тому, відповідно до схеми планування території області передбачається будівництво даної дороги, протяжністю близько 18 кілометрів. Їх передбачається звести за параметрами другої технічної категорії», – відзначають фахівці “Діпромісто”.

Проектанти констатують, що найбільший машинопотік зосереджений на вулиці Галицькій – це приблизно 1800 одиниць в одному напрямку в годину пік. Це дуже велика цифра. По вулиці Незалежності – приблизно 1700 одиниць. Та по вулиці Г. Мазепи – 1500 автомобілів в одному напрямку за годину. Ці вулиці вичерпали свій ліміт по пропускній спроможності. А також вичерпав свій ліміт по пропускній спроможності мостовий перехід по вулиці Галицькій. Тому на розрахунковий строк пропонується будівництво додаткових мостових переходів – це завершення будівництва мостового переходу, який будується зі східної сторони від вулиці Галицької. Орієнтовна вартість пропонованих мостових переходів складає приблизно 110 мільйонів гривень (за цінами на 2017 рік).

«З метою відводу транзитного транспорту з серединної частини міста передбачається створення ближньої об’їзної дороги. Для цього передбачається будівництво двох мостових переходів через річку Бистриця-Солотвинська. Їх ширина становитиме приблизно 18 метрів. Ширина об’їзної дороги також буде становити приблизно 16 метрів. В центральній частині міста планується будівництво продовження магістралі Північного бульвару – це дасть змогу зробити кільце навколо центру. В перспективі – це дасть можливість обмежити рух в центрі міста», – підсумовують спеціалісти.

Транспортна схема в старому плані була краща – переконують місцеві архітектори.

«Цей генеральний план – це консервація сучасних проблем міста. Окрім одного – урахування інтересів забудівників багатоповерхової забудови. Транспортна схема даного генерального плану гірша, ніж та, що була у попередньому генеральному плані. Тому, що ті розв’язки, які були в попередньому плану – тут їх немає. Міст новий взагалі нічого не вирішує», – зауважив архітектор Олександр Микуляк.

Крім того, активісти нарікають, що проектанти не включили в Генеральний план сільські населені пункти, які знаходяться в межах міської ради.

Нагадаємо, Проект Генерального плану Івано-Франківська був розроблений ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю. М. Білоконя на замовлення Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини Івано-Франківської міської ради за рішенням сесії міської ради № 70-11 від 15.03.2017 р. “Про внесення змін до генерального плану м. Івано-Франківська суміщеного з історико-архітектурним опорним планом міста”.

Востаннє генплан оновлювався в 2001 році.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика