Останні події:
Франківськ купляє в Хриплині 14 га землі, щоб побудувати там заводи... | Немає грошей: у Верховині під загрозою закриття дитячий садок. Без зарплати також працівники культури... | Як міський голова Франківська перевіряв благоустрій в районі Набережної (фото)... | Флешмоб від футболістів “Прикарпаття”: гравці зачитали вірш про Івано-Франківськ (відео)... | На Снятинщині відкрили дитячий садочок (ФОТО)... | Зіркова кар’єра: франківчанка Марія Павлюк підписала контракт з великим модельним агентством та працює в Стамбулі (фото)... | Що їли галичани сто років тому: стара книга рецептів... | У селах Прикарпаття, де менше 2 тисяч населення, закриють поштові відділення (відео)... | Насос на постаменті та Стефаник за ґратами: незвичайні та моловідомі пам’ятники Івано-Франківська (відео)... | На Прикарпатті подорожчали овочі, алкоголь, м’ясо та молочка... |

Франківщина не буде вогнищем розбрату, – Гончарук пообіцяв, що навіть під час виборів на Прикарпатті буде спокій

ODA IF

Голова Івано-Франківської обласної адміністрації Олег Гончарук зустрівся з представниками масс-медіа, щоб дати свою оцінку резонансним подіям, які відбувалися протягом тижня і в області, і в його кабінеті зокрема.

«В області до певних моментів не було яких надзвичайних, резонансних подій», – відмітив Олег Гончарук.

Нагадаємо, 10 вересня мешканці Надвірнянського та Косівського районів приїхали в облдержадміністрацію з вимогою виділити додаткові кошти і закінчити врешті ремонт дороги Яблунів – Делятин, пишуть Версії.

Не обійшлося без скандалів і облоги кабінету заступниці голови ОДА Марії Савки. Врешті вдалося досягти компромісу – додаткові 20 мільйонів були знайдені і люди після триденного пікету повернулися додому. В ці гарячі дні мережу облетіло фото з канапками над головою губернатора. Олег Гончарук навіть пожартував з цього приводу.

Результат пошуку зображень за запитом "гончарук"

«В мене було велике бажання, щоб зробили бутерброди. Але потім знову буде: « Гончарук поговорив з журналістами і розійшовся». Звісно, це жарт».

Втім голова ОДА пообіцяв, що поки він займає свою посаду, Прикарпаття не стане «гарячою точкою» на карті України.

«Хтось хотів, щоб Івано-Франківщина на карті була резонансною, войовничою, радикальною. Але цього не сталося. В мене нема важливішого завдання, аніж те, щоб в області був спокій і взаєморозуміння. Я прикладав і до останнього прикладатиму для цього всі зусилля», – відмітив очільник області.

Також Олег Гончарук розповів, що Президент та уряд був у курсі ситуації.

«Голова ОДА не вчиняв і ніколи не буде вчиняти ніяких дій без погодження Президента України. Але я навмисно ні разу ніде за весь час цих всіх непорозумінь ні Президента, на Прем’єр-міністра, щоб не переводити ситуацію в політичну площину», – зауважив голова ОДА.

«Всі хто хотів, щоб на Франківщині було вогнище розбрату, знайте – цього не відбулося. Ми знайшли компроміс. Але попереду президентські та парламентські вибори. Ще будуть гарячі голови. Але поки я на посаді, гарантую, що на Івано-Франківщині буде спокій», – додав Олег Гончарук.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика