Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Франківщина не буде вогнищем розбрату, – Гончарук пообіцяв, що навіть під час виборів на Прикарпатті буде спокій

ODA IF

Голова Івано-Франківської обласної адміністрації Олег Гончарук зустрівся з представниками масс-медіа, щоб дати свою оцінку резонансним подіям, які відбувалися протягом тижня і в області, і в його кабінеті зокрема.

«В області до певних моментів не було яких надзвичайних, резонансних подій», – відмітив Олег Гончарук.

Нагадаємо, 10 вересня мешканці Надвірнянського та Косівського районів приїхали в облдержадміністрацію з вимогою виділити додаткові кошти і закінчити врешті ремонт дороги Яблунів – Делятин, пишуть Версії.

Не обійшлося без скандалів і облоги кабінету заступниці голови ОДА Марії Савки. Врешті вдалося досягти компромісу – додаткові 20 мільйонів були знайдені і люди після триденного пікету повернулися додому. В ці гарячі дні мережу облетіло фото з канапками над головою губернатора. Олег Гончарук навіть пожартував з цього приводу.

Результат пошуку зображень за запитом "гончарук"

«В мене було велике бажання, щоб зробили бутерброди. Але потім знову буде: « Гончарук поговорив з журналістами і розійшовся». Звісно, це жарт».

Втім голова ОДА пообіцяв, що поки він займає свою посаду, Прикарпаття не стане «гарячою точкою» на карті України.

«Хтось хотів, щоб Івано-Франківщина на карті була резонансною, войовничою, радикальною. Але цього не сталося. В мене нема важливішого завдання, аніж те, щоб в області був спокій і взаєморозуміння. Я прикладав і до останнього прикладатиму для цього всі зусилля», – відмітив очільник області.

Також Олег Гончарук розповів, що Президент та уряд був у курсі ситуації.

«Голова ОДА не вчиняв і ніколи не буде вчиняти ніяких дій без погодження Президента України. Але я навмисно ні разу ніде за весь час цих всіх непорозумінь ні Президента, на Прем’єр-міністра, щоб не переводити ситуацію в політичну площину», – зауважив голова ОДА.

«Всі хто хотів, щоб на Франківщині було вогнище розбрату, знайте – цього не відбулося. Ми знайшли компроміс. Але попереду президентські та парламентські вибори. Ще будуть гарячі голови. Але поки я на посаді, гарантую, що на Івано-Франківщині буде спокій», – додав Олег Гончарук.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика