Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Франківську не можуть знайти підрядника для ремонту Муніципального центру дозвілля

Bydivnutstvo-4958763

Управління капітального будівництва оголосило про чергові торги з капітального ремонту приміщення спортивного залу Муніципального центру дозвілля по вулиці Набережна, 42.

Два попередні тендери завершились із позначкою “не відбулися”, пишуть  Версії з посиланням на Побудовано в ІФ.

Вперше про закупівлю робіт з капітального ремонту приміщення спортивного залу Муніципального центру дозвілля УКБ оголосило в червні.

При очікуваній вартості робіт 3 172 000 гривень для участі в аукціоні надійшла лиш одна пропозиція від ФОП “Безтільний Василь Іванович”, у розмірі 2 664 567 гривень. Через те, що надійшло менше ніж дві тендерні пропозиції, торги не відбулися.

Про нову закупівлю робіт УКБ оголосило в липні. На цей раз для участі в аукціоні надійшло відразу три пропозиції. ТОВ “Житлобуд-І” запропонувало виконати ремонтні роботи за 2 266 000 гривень.

Трохи вищою була пропозиція від ФОП “Безтільний Василь Іванович” – 2 267 000 гривень. При цьому попереднього разу цей же учасник готовий був виконати роботи за меншу суму. А найменша пропозиція надійшла від ПП “Ромни” – 2 390 000 гривень.

Зрештою, тендерний комітет відхилив пропозиції всіх трьох учасників, оскільки ті не відповідали умовам тендерної документації.

Чергові торги з капітального ремонту приміщення спортивного залу Муніципального центру дозвілля по вулиці Набережна, 42, Управління капітального будівництва оголосило у вересні. При цьому, на відміну від попередніх торгів, на цей раз очікувана вартість робіт дещо змінена і складає 2 650 000 гривень.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика