Івано-Франківське обласне управління юстиції користувалося послугами експерта з психлікарні (відео)

Mikhaylova-45987630

Чиновники підписали з жінкою більше десятка договорів на оцінку конфіскованого майна. До слова, сама експерт - дуже відома в області особистість. Тільки в цьому році її кілька разів затримували правоохоронці.

Навесні цього року на Прикарпатті сталося резонансне ДТП. Постраждало троє молодих людей, в тому числі і патрульний. Винуватицею виявилася 33-річна експерт з оцінки майна Тетяна Михайлова. У числі її клієнтів - є і обласне управління юстиції. Після ДТП Тетяну Михайлову взяли під варту, але потім випустили під заставу в 256 тисяч гривень. А кілька місяців по тому жінку затримали знову, - повідомляють Подробиці

"Доставили до обласного наркодиспансеру жінку, яка поводила себе агресивно. Є зафіксовані на відеозаписах факти, коли жінка кусала патрульних", - повідомив Микола Гурак, прес-секретар патрульної поліції Івано-Франківська.

Справу Михайлової передали в суд. Але притягнути жінку до відповідальності - не змогли.

"Суд отримав підтверджуючі документи, які свідчать про те, що в період 90-денного терміну, впродовж якого суд має право притягати до адмінвідповідальності особу - вказана особа перебувала на лікуванні в психіатричному закладі", - повідомив Михайло Савлюк, прес-секретар Івано-Франківського міського суду.

При цьому, перебуваючи в психлікарні, Тетяна Михайлова проводила оцінку майна для обласного управління юстиції кількох заарештованих об'єктів. Лікарі психлікарні, де лікувалася Михайлова, запевняють, що перебування у них не може заважати жінці займатися професійною діяльністю.

"В теперішній час - людина, навіть будучи не на вільному виході - може також через інтернет чимось займатися", - говорить Наталя Стрільців, заступник головного лікаря обласної психоневрологічної лікарні № 3.

В управлінні юстиції такий збіг пояснюють по-своєму.

"Як правило в 99 і 9 відсотках - експертна оцінка проводиться задовго до підписання договору - з моменту призначення державним виконавцем постанови про призначення експерта. Управління юстиції не може впливати на вибір експерта, це є незалежний вибір державного виконавця", - стверджує Станіщук Микола, начальник головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

Іншими словами, заборонити державним виконавцям і далі користуватися послугами експерта Тетяни Михайлової - ніхто не може. Правда, не виключено, що жінка знову буде оцінювати майно з психлікарні.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика