Останні події:

Вся Трилінка, яку відкопали збережена, - Смушак спростував інформацію про франківську бруківку, знайдену в лісі (фото)

-00459673

У ФБ-спільноті оприлюднили світлини, на яких видно купу "автентичної бруківки Трилінки" просто посеред лісу. На таку знахідку випадково натрапили прикарпатці, які пішли в ліс по гриби.

"Вчора хлопці пішли на гриби, а знайшли ...Трилінку! Вчора хлопці пішли на гриби, а знайшли Трилінку! Вже назбиравши грибів у "чорному лісі "поблизу Івано-Франківська, грибники виявили біля подвір'я у місцевого "Ґазди "автентичну бруківку-Трилінку(Trylinka)", - написала ‎Світлана Оришко‎ у групі Комуналка ІФ.

Франківчанка висловила здогад, що це може бути нещодавно відкопана бруківка з центральних вулиць Івано-Франківська, - пишуть Версії

"Саме таку бруківку "знайшли "комунальники під шаром ґрунту на Міцкевича.Знахідка грибарів сталася випадково.Підвів навігатор.Як довго лежить польська бруківка та з якої вулиці вона туди потрапила?Невідомо.Але то вже інакша історія...", - додала Світлана Оришко.

Світлина від Світлани Оришко.

 

Цю інформацію спростував директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міськради Михайло Смушак.

"Вся Трилінка, яку ми відкопали до однієї буде виставлено на вул. Станіславській. По Тринітарській теж всю зберегли. Тому звідки тут не знаю. У місті вона не тільки в центрі. Може хтось з приватної території вивіз", - повідомив Михайло Смушак.

 


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика