Сергій Ларін: Ліквідація аналогового мовлення - частина єзуїтської виборчої технології влади

TV 9847533

Про це написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Сергій Ларін на своїй сторінці в Facebook.

За словами політика, так званий «білий шум» (відсутність зображення) - це те, що тепер бачитимуть у телевізорах 115 тисяч кіровоградців, у яких звичайна антена і немає цифрового сигналу.

Політик нагадав, що аналогове телебачення в Україні відключають з 1 серпня 2018 року.

«Тільки за офіційними даними, 15-20% територій взагалі не покриті цифровим сигналом. А що робити пенсіонерам, особливо у віддалених селах? Як на пенсію в 1300 грн купити спочатку тюнер (від 300-400 грн), а потім, можливо, ще й антену (від 300-500 грн; старі антени просто не можуть приймати «цифру»)», - зазначив народний депутат.

За словами Сергія Ларіна, для багатьох телевізор залишається єдиним джерелом інформації про те, що відбувається в країні та які нові «сюрпризи» готує влада.

«Не дивлячись на обіцянки «реформаторів», я про безкоштовні приймачі Т2 для малозабезпечених кіровоградців за останні роки не чув! Щоб не помилитися, запитав у гугла. Перше і найбільш красномовне посилання з переліком всіх соціально незахищених груп і процедури отримання безкоштовних телетюнерів в Кіровоградській області була в..... 2012 році!!! Так що це, якщо не патологічна жадібність, помножена на єзуїтські виборчі технології?» - написав Сергій Ларін.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика