Останні події:
Замах на життя: на відомого косівського журналіста намагались скоїти наїзд... | Прикарпатцям на замітку: перевірити легальність новорічної ялинки можна онлайн... | Франківське підприємство зробить брендований подарунок планеті!... | Скільки туристам доведеться заплатити за зустріч Нового року в Івано-Франківську? (відео)... | Як франківська діджейка “запалює” нічні клуби світу (фото)... | Прикарпатські поліцейські здали кров, щоб врятувати 9-річного хлопця (фото)... | У Франківську через зіткнення двох автомобілів постраждав хлопець, велосипед якого відкинуло через міст (фото)... | Дворічному хлопчику з Тисмениці потрібно 850 тисяч гривень на операцію... | Зухвале пограбування у Коломиї: чоловік зняв сукню із манекена (фото + відео)... | Аварія у Франківську: п’яна компанія на автомобілі “Рено” знесла огорожу на вулиці Василіанок та врізалась у стіну духовної семінарії (фото)... |

Юрій Бойко: Зростання інфляції спровоковане рішенням влади скасувати державне регулювання цін на товари першої необхідності

Infliatsiya-8453

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «Інтер», коментуючи зниження купівельної спроможності українців.

«Сьогодні, коли приїжджаєш в будь-яку аудиторію, питання зростання цін для людей стоїть на першому-другому місці. Тому що ростуть вони постійно. Тільки за минулий рік деякі продукти подорожчали більш ніж на 20%, на жаль, ця тенденція зберігається і сьогодні.

Навіть «прикручені» Держстатом цифри говорять, що за 2014-2017 рр. ціни зросли в 1,4 рази, хоча в реальності зростання було значно вище. Тільки за перші 4 місяці цього року інфляція склала 4,4% – це половина від офіційного прогнозного показника інфляції на рік в 9%. Виходячи з цього, можна сказати, що інфляційний прогноз влади абсолютно нереалістичний, і в кінці року нас буде чекати двозначний показник інфляції. В таких умовах, коли ціни і тарифи зростають, купівельна спроможність людей закономірно знижується, і влада практично не в змозі контролювати цей процес», – підкреслив Юрій Бойко.

Опозиційний політик вважає, що спусковим гачком до зростання інфляції і значного погіршення життя людей в цілому стало рішення уряду в жовтні 2016 року прибрати держрегулювання цін на товари першої необхідності. «Це була дика дурість. Жодна держава в умовах кризи не має права самоусуватися від контролю за цінами. І те, що влада в особі уряду таке витворила, в підсумку і призвело до того, що відразу почали рости ціни на все. Зараз багато хто не може купити найнеобхідніше з продуктів, ліків – у людей просто не вистачає на це коштів. Всім вже зрозуміло, і урядовці повинні це визнати, що їх експеримент зі скасуванням держрегуляцій провалився. Сьогоднішня ситуація вимагає негайного втручання.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагатиме, щоб уряд відновив державне регулювання цін на товари першої необхідності. В умовах економічного спаду і соціальної кризи – це першочерговий крок, який потрібно зробити, щоб хоч якось полегшити життя людей», – резюмував Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика