Останні події:
Франківець Василь Вірастюк похвалився, що позував для пам‘ятника Іллі Муромцю (фото)... | У МЗС України відреагували на недружні висловлювання Угорщини про “Карпатський регіон”... | У Нижньому Вербіжі через сильні опади більше сотні хат відрізані від цивілізації (відео)... | За 5 років франківська поліція так і не знайшла винних у побитті активіста Євромайдану... | Тісно та брудно: на Городенківщині багатодітна сім’я живе в повній антисанітарії (фото)... | Через відсутність цистерн в Надвірній зупиняють роботу 47 свердловин Укрнафти (фото)... | Косівщина оговтується від повені та рахує збитки (фоторепортаж)... | Скільки вихідних отримають прикарпатці в серпні... | В Калуші на очах у перехожих помер чоловік. Швидка не встигла через затори... | Після весільних “поправин” до лікарні: у Ланчині через харчове отруєння госпіталізовано 5 людей... |

Юрій Бойко: Зростання інфляції спровоковане рішенням влади скасувати державне регулювання цін на товари першої необхідності

Infliatsiya-8453

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «Інтер», коментуючи зниження купівельної спроможності українців.

«Сьогодні, коли приїжджаєш в будь-яку аудиторію, питання зростання цін для людей стоїть на першому-другому місці. Тому що ростуть вони постійно. Тільки за минулий рік деякі продукти подорожчали більш ніж на 20%, на жаль, ця тенденція зберігається і сьогодні.

Навіть «прикручені» Держстатом цифри говорять, що за 2014-2017 рр. ціни зросли в 1,4 рази, хоча в реальності зростання було значно вище. Тільки за перші 4 місяці цього року інфляція склала 4,4% – це половина від офіційного прогнозного показника інфляції на рік в 9%. Виходячи з цього, можна сказати, що інфляційний прогноз влади абсолютно нереалістичний, і в кінці року нас буде чекати двозначний показник інфляції. В таких умовах, коли ціни і тарифи зростають, купівельна спроможність людей закономірно знижується, і влада практично не в змозі контролювати цей процес», – підкреслив Юрій Бойко.

Опозиційний політик вважає, що спусковим гачком до зростання інфляції і значного погіршення життя людей в цілому стало рішення уряду в жовтні 2016 року прибрати держрегулювання цін на товари першої необхідності. «Це була дика дурість. Жодна держава в умовах кризи не має права самоусуватися від контролю за цінами. І те, що влада в особі уряду таке витворила, в підсумку і призвело до того, що відразу почали рости ціни на все. Зараз багато хто не може купити найнеобхідніше з продуктів, ліків – у людей просто не вистачає на це коштів. Всім вже зрозуміло, і урядовці повинні це визнати, що їх експеримент зі скасуванням держрегуляцій провалився. Сьогоднішня ситуація вимагає негайного втручання.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагатиме, щоб уряд відновив державне регулювання цін на товари першої необхідності. В умовах економічного спаду і соціальної кризи – це першочерговий крок, який потрібно зробити, щоб хоч якось полегшити життя людей», – резюмував Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика