Юрій Бойко: Підвищення вартості газу для населення інакше як масштабною дурістю і корупцією не назвеш

gas-gas

Тариф на газ для населення не повинен бути більше 3000-3500 грн. за тисячу кубометрів. Про це лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «112 Україна» в п'ятницю, 9 лютого.

Парламентарій зазначив, що, судячи з підписаного з Міжнародним валютним фондом меморандуму, уряду доведеться погоджуватися на підвищення ціни на газ. «Вони критично залежать від МВФ. Зі слів прем'єр-міністра можна зробити висновок, що ціна на газ буде піднята після закінчення опалювального сезону», - сказав Юрій Бойко.

Він підкреслив, що населення повинно платити максимум 3000-3500 грн за тисячу кубометрів газу, а не 7000 грн, як зараз. «Собівартість газу українського видобутку – 800 грн, плюс податки, зарплати, інвестиційна складова, тобто разом виходить приблизно 3000-3500 грн, в залежності від умов і глибини видобутку. А все інше – це накрутка, яку придумав попередній уряд (А. Яценюка - ред.) і підхопив сьогоднішній. Це інакше як масштабною дурістю і корупцією не назвеш», - акцентував Юрій Бойко.

«Ніколи такого не було, щоб газ власного видобутку коштував стільки ж, скільки і зарубіжний. Якщо хочете зробити єдину ціну, то можна застосувати досвід Болгарії або Румунії – змішайте імпортний газ з вітчизняним за собівартістю і виведіть середню ціну. І не потрібно людей робити заручниками власної жадібності і дурості», - підкреслив опозиційний політик.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика