Скільки вихідних отримають прикарпатці в серпні

Kalendar-4095863096

У серпні українці отримають додатковий вихідний 24 серпня на День незалежності.

Всього цього місяці буде 9 вихідних днів. Робочий день 23 серпня, згідно з постановою уряду, вважається передсвятковим і буде скорочений на одну годину.

5 серпня відзначатимуть День Повітряних сил Збройних Сил України. З 2007 року його святкують щорічно у першу неділю серпня. 8 серпня українці відзначатимуть День військ зв’язку Збройних Сил України, пишуть Версії з посиланням на gazeta ua.

На 23 серпня випадає День прапора України. О 9:00 відбудуться офіційні церемонії підняття державного прапора України у містах та селах держави, за участю діячів науки і культури, представників міжнародних, громадських, релігійних організацій, політичних партій.

14, 19 і 29 серпня – дати спасів, які в народі прозвали медовим, яблучним і горіховим. Всі три свята встановлені церквою на честь Ісуса Христа. Вони пов’язують між собою дні Успенського поста, що триває з 14-го по 28-е серпня. 14 серпня в день початку Успенського посту відзначається Перший Спас – Походження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, 19 серпня – Другий Спас, який збігається з Преображенням Господнім, 29 серпня – Третій Спас – пам’ять Нерукотворного Образу Господа Ісуса Христа.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика