Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Обережно! На Прикарпатті аферисти, шляхом гіпнозу, видурюють гроші у пенсіонерів

Uvaga-765975

За інформацією Версій, в селі Боднарів Калуського району недавно сталось резонансне правопорушення.

В однієї із сільських мешканок, яка проживає одна, жінка ромської національності, шляхом психологічного впливу, виманила гроші. Відомо, що зловмисниця методом “опрацювання” людини протягом певного часу довела громадянку до такого стану, що вона сама віддала їй грооші. При чому не за один раз. Потерпіла кілька разів приносила їй кошти. Загалом, пенсіонерка віддала шахрайці понад 40 тисяч гривень, – пишуть Версії..

“Почула, що на вулиці хтось кричить. Вийшла побачила жінку біля воріт, підійшла до мене і запропонувала купити у неї халат. Я їй відповіла, що мені нічого не потрібно і не маю грошей на це. Вона мені говорить ходи, щось покажу. Підвела до воріт і каже, що тут розлита мертва вода та що вода з покійника. Почала говорити, що це все виливається на мої діти, я перелякалась”, – розповіла постраждала.

Після цього зловмисниця почала проводити дивний ритуал за який і вимагала кругленьку суму.

“Ми пішли з нею у веранду. Вона сказала, щоб я їй дала яйце, рушник і ложку. Почала молитися, щось промовляти і сказала, щоб я його розбила, ну я зробила так, як сказала вона. З того яйця вилізло щось схоже на ящірку. Не знаю, чи мені це привиділось, чи що це таке було. Потім вона сказала, щоб я на неї уважно дивилась і почала говорити, що матиму похорон. І що маю дати їй 400 доларів 6 тисяч грн. Я відповіла, що не маю таких грошей, але вона почала сперечатися зі мною, що є. Якщо я не хочу мати похорон, то маю дати гроші і вона відмолить та принеси мені гроші назад. Я принесла 200 доларів і 200 євро, а вона мені сказала, що треба ще 200 доларів. Я мала гроші, що мама складала на похорон і добровільно віддала їй всі. Сказала, що буде молитись три дня та щоб я нікому не казала. І тоді десь підвечір я почала розуміти, що віддала гроші не знаючи кому” , – додала жінка.

Згодом прикарпатка звернулась до правоохоронців. У поліції Версіям підтвердили, що такий факт мав місце. Однак подробиці не розголошують. “Версії” продовжуватимуть слідкувати за розвитком подій у цій справі.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика