Останні події:
На Прикарпатті майже втричі зросла захворюваність на туберкульоз серед дітей... | Золота осінь: мальовничі краєвиди Верховини захоплюють туристів та місцевих жителів (фото)... | Скандал у долинській школі: четвертокласника, який вдарив однокласницю, виганяють із навчального закладу (відео)... | На Городенківщині активіст зафіксував, як поліція порушує ПДР (відео)... | Прокуратура закрила справу про п’яних працівників СБУ, яких в АТО затримали бійці батальйону “Івано-Франківськ”... | В Івано-Франківську на штучно зарибненому міському озері з’явились браконьєри (фото)... | Франківські дільничні відтепер носитимуть відеореєстратори (ФОТО)... | В Коломиї горе-господарі викинули напризволяще свого собаку з автомобіля (фото)... | Фільм “Сторожова застава”, де знімався прикарпатець Роман Луцький, за перший вікенд зібрав понад 8 млн грн... | 19-річну галичанку, яку кілька днів розшукували в Італії, знайшли мертвою... |

Борис Колесніков: Дивлячись на урядові реформи, складається враження, що влада зацікавлена ​​в не сильно грамотних і не зовсім здорових українцях

Kolesnikov 4735

Запропоновані урядом пенсійна, медична й освітня реформи не дозволять Україні вийти з кризи і стати на шлях розвитку.

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, Прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в ефірі телеканалу «Україна».

«Дивлячись на пенсійну, освітню та медичну реформу складається враження, що влада зацікавлена ​​в тому, щоб українці були не сильно грамотні, не зовсім здорові, і ледь доживали до пенсії», - зазначив політик.

За словами Бориса Колеснікова, якщо ситуація найближчим часом не зміниться, половина працездатного населення незабаром може покинути країну.

«Ознака цивілізованої держави - це коли пенсія дорівнює 50% зарплати, або принаймні становить не менше 40%. Середня зарплата в Україні сьогодні - 7 тисяч гривень. Так декларує Кабінет Міністрів. Значить мінімальна пенсія повинна бути 2800 гривень. Для цього потрібно, щоб всі роботодавці перераховували до Пенсійного фонду з білої заробітної плати 100% платежів. Уряд цього не добився. Люди їдуть з країни. Те ж Мінсоцполітики приховує реальні розміри безробіття. Скоро поїде 50% працездатного населення. Не вирішуючи ці проблеми, неможливо вирішити проблему Пенсійного фонду», - підкреслив Прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

Що стосується реформи освіти, на думку Бориса Колеснікова, вона лише загострює мовну проблему в державі. «Державна мова має бути обов'язковою, але не варто забувати про Європейську хартію регіональних мов. Тобто, регіональні мови повинні розвиватися за рахунок обласного, міського та районного бюджетів. Цього закон не врахував. Навіщо знову загострювати мовну проблему? Будь-яка обласна рада, маючи повноваження і засоби, може вводити додаткову мову, в якій зацікавлена ​​громада», - підкреслив Борис Колесніков.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика