Останні події:
У Франківську відзнаками президента України нагородили учасників бойових дій (ФОТО)... | Доведені до відчаю батьки дітей з Долинського дитячого будинку прийшли до обласних чиновників з проханням не закривати заклад (фото+відео)... | У Франківську одну з вулиць назвали на честь американського сенатора Джона Маккейна... | Курйоз: у франківських маршрутках пасажирам на голови падає сніг (фото)... | Нові правила розмитнення “євроблях”: франківські митники пояснили, як це зробити (фото)... | На Прикарпатті Держпродспоживслужба вилучила з їдалень шкіл і садків 570 кг неякісних продуктів... | Франківцям на замітку: з 1 січня подорожчає тепло від ТКЕ (ВІДЕО)... | Терміново! Прикарпатці благають врятувати життя їхнього маленького сина (фото+документи)... | Нікому не потрібні! В Долині закривають унікальний дитячий заклад для дітей з інвалідністю (фото)... | Ажіотаж навколо “Baby-box”: Прикарпаття до кінця тижня обіцяють повністю забезпечити пакунками малюка (фото)... |

Прикарпатці звернулися до ЦВК з вимогою призначити вибори (фото)

Vybory-958673

11 жовтня 2018 року в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування пройшов брифінг щодо призначення виборів в ОТГ.

Спільно з Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття та представниками громад, які очікують на призначення виборів, учасники звернулися до ЦВК, пишуть Версії.

133 об’єднаних територіальних громад очікують на рішення ЦВК про призначення перших виборів.

“ЦВК станом на сьогодні затягує з призначенням виборів. У нас в області вже утворено 4 ОТГ. Тому ми звернклися до ЦВК з листом про призначення виборів. Якщо їх не призначать завтра, то вибори перенесуть на наступний рік і громади залишаться без належного фінансування”, – заявив Максим Чопей, виконавчий директор Агенції розвитку.

Кожен процес повинен бути логічним та завершеним, заявляють експерти. “В Івано-Франківській області чотири новостворених ОТГ очікують на призначення виборів. Це Коршівська, Букачівська, Вигодська та Новицька. А також Ланчинська, Рожнівська та Брошнів-Осадська ОТГ, до яких приєдналися свльські ради. Всі громади зупинилися, тому, що утворення відбулося, а вибори повноправного керівництва громади гальмує ЦВК”, – заявив Руслан Панасюк, директор Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Також в Україні на призначення виборів чекають 60 громад, що приєднадися до 41 вже створеної ОТГ. Прикарпаття не виняток.

“Нами проведена велика робота щодо розширення меж нашої ОТГ. До на приєднується Середньомайданська сільська рада. Але ЦВК не призначає вибори, тому це гальмує нашу роботу. Зараз ми приступаємо до формування спільного бюджету,” – заявив Володимир Попович, голова Ланчинської ОТГ.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика