Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Прикарпатці звернулися до ЦВК з вимогою призначити вибори (фото)

Vybory-958673

11 жовтня 2018 року в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування пройшов брифінг щодо призначення виборів в ОТГ.

Спільно з Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття та представниками громад, які очікують на призначення виборів, учасники звернулися до ЦВК, пишуть Версії.

133 об’єднаних територіальних громад очікують на рішення ЦВК про призначення перших виборів.

“ЦВК станом на сьогодні затягує з призначенням виборів. У нас в області вже утворено 4 ОТГ. Тому ми звернклися до ЦВК з листом про призначення виборів. Якщо їх не призначать завтра, то вибори перенесуть на наступний рік і громади залишаться без належного фінансування”, – заявив Максим Чопей, виконавчий директор Агенції розвитку.

Кожен процес повинен бути логічним та завершеним, заявляють експерти. “В Івано-Франківській області чотири новостворених ОТГ очікують на призначення виборів. Це Коршівська, Букачівська, Вигодська та Новицька. А також Ланчинська, Рожнівська та Брошнів-Осадська ОТГ, до яких приєдналися свльські ради. Всі громади зупинилися, тому, що утворення відбулося, а вибори повноправного керівництва громади гальмує ЦВК”, – заявив Руслан Панасюк, директор Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Також в Україні на призначення виборів чекають 60 громад, що приєднадися до 41 вже створеної ОТГ. Прикарпаття не виняток.

“Нами проведена велика робота щодо розширення меж нашої ОТГ. До на приєднується Середньомайданська сільська рада. Але ЦВК не призначає вибори, тому це гальмує нашу роботу. Зараз ми приступаємо до формування спільного бюджету,” – заявив Володимир Попович, голова Ланчинської ОТГ.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика