Останні події:
Потяг “Коломия – Рахів” до кінця січня змінив розклад руху... | В Надвірній горів жіночий монастир... | На Прикарпатті відкопали архів УПА, який датований 1946 роком (фоторепортаж)... | Аферист з франківського передмістя вдавав із себе офіцера СБУ цим самим видурюючи у місцевих підприємців десятки тисяч доларів... | В прямому ефірі з міським головою Русланом Марцінківом трапився курйозний випадок (відео)... | Війна за Івано-Франківську харчосмакову фабрику: в мерії бояться втратити акції підприємства... | Франківські патрульні знайшли водія, який напідпитку вчинив дві ДТП і втік з місця пригоди... | У Франківську на вулиці Тичини горів магазин з одягом (фото)... | До Івано-Франківська хочуть приєднати «ближні села» та місто Тисменицю... | Франківськ укладе угоду з Колодіївкою: надасть селу 1,2 мільйони допомоги та “Картку іванофранківця”... |

Небайдужих просять допомогти франківцю у боротьбі із раком (фото)

Dopomoga

Франківець Ігор Равренчук потребує допомоги в лікуванні раку.

Про це повідомила Мар’яна Заліська, подруга Ігоря, у мережі “Facebook”.

“Дорогі друзі, сьогодні неділя, і в мене до вас особливе прохання. Є в мене добрий друг, його звати Ігор, він з Івано-Франківська. Ми з ним познайомилися у “Фейсбуці” і вже давно спілкуємось. Він, як ви вже зрозуміли, хворий на рак. Це чудова людина. Ігор добрий, вихований, дуже ввічливий і настільки скромний, що не має сміливості просити у вас, людей, допомоги, яка йому життєво необхідна”, – йдеться у повідомленні.

Взимку 2013 року Ігор впав, послизнувшись на льоду. Упав невдало – лікарі діагностували перелом ліктьового суглоба. У клініці медики провели операцію, з’єднали суглоб.

Минуло два роки, і раптом Ігор відчув біль у руці. На місці перелому з’явилася пухлина. Довелося звертатися в Івано-Франківську МКЛ № 1. Медики поставили діагноз бурсит. Розкрили руку, зняли скріплюючі суглоб шурупи, видалили пухлину. Але тканину на гістологію, чомусь, не відправили.

Однак операція не допомогла – рана не заживала, а на місці пухлини з’явилося вже три незрозумілих утворення. У листопаді 2015 року Ігор звернувся в обласну лікарню. Там зробили відповідні аналізи, в тому числі і гістологію, і поставили діагноз: остеокластобластома. Провели операцію з видалення пухлини. Але через місяць пухлина з’явилася знову – рецидив. Тоді довелося звертатися в інші клініки.

У результаті вже в січні 2016 року Ігор Равренчук виявився в Національному інституті раку, де йому діагностували фіброзну гістіоцитому. Це онкологічне захворювання і вимагає серйозного лікування.

У січні в НДР Ігорю провели операцію – поставили імплантат суглоба. Однак, на жаль, лікування не пішло вдало, медики виявили в організмі Ігоря золотистий стафілокок. І вже 15 лютого довелося руку оперувати знову – імплантат прибрали, почистили руку. Потім Ігоря відправили додому чекати поки рана загоїться.

У квітні після нового обстеження лікарі виявили, що пішло ураження легень. 27 квітня провели операцію на одній легені, 18 травня – на другій. Зараз Ігор відновлюється, і готується до подальшого лікування – воно має бути довгим.

З НІРу його відправили до Дніпра на променеву терапію легень. А там виявили ще одну пухлину у стегні.  Хотіли включити його до міжнародної програми лікування, але, як виявилось, Ігор має псоріаз, а це виключає можливість включення його у програму. Ось таке замкнене коло.

“Ногу кажуть оперувати, але я боюся, що операція може дати ще більший ріст, як це було з рукою, а відносно хімії не пропонують нічого, бо пухлина вже нечутлива. В Києві запропонували вотрієнт – це таргетна терапія, але вотрієнт дуже дорогий. Я мала надію на імунотерапію, але нам відмовили через псоріаз. Ігор в тупику. Він більше не лікується традиційно, а разом з мамою, яка, як і він, вже три роки бореться з раком (в неї позаду 2 операції на груди, 25 процедур променевої терапії і 5 хімій) перейшли на нетрадиційне лікування”, – пише Мар’яна Заліська.

“Я вас дуже прошу. Їм важко, але вони такі прекрасні люди, що завжди усміхаються, і не наважуються завдавати клопоту своїми проблемами. В мене серце навпіл від того, що я зразу не почала писати про нього, як ми тільки познайомились, а тільки зараз. Дуже прошу хоч чимось їх підтримати. У них з мамою наближається КТ, на яке нема грошей. Документи Ігоря в мене є, якщо комусь потрібно”, – додає жінка.

Номер картки Приватбанку: 4149 4978 3630 1046 (Равренчук Ігор Іванович).
Телефон: 0666462704.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика