Останні події:
В озері Івано-Франківська загинуло майже 10 кг риби (відео)... | Калуський суд оштрафував священика за п’яну їзду та заборонив йому рік водити... | Це було пекло: калушанин витягнув водія з палаючого автомобіля (фотофакт)... | Голос соцмереж: що франківці думають про блокування дороги на Пасічну... | Марцінків про перекриття доріг у місті: цих провокацій більше не буде... | Стали відомими подробиці жахливого вчинку прикарпатки, яка прикувала дітей ланцюгами до батареї (відео)... | Перепалка між Марцінківом та Ганчаком: начальник управління транспорту Франківська готовий звільнитися... | Після тижня боротьби за життя у лікарні помер мотоцикліст, який у Коломиї врізався у бензовоз... | Центр Франківська заполонили кришнаїти (фото + відео)... | У Франківську перекрили вулицю Галицьку: мешканці страйкують проти будівництва багатоповерхівок (відео)... |

В Управлінні поліція охорони Прикарпаття провели підсумкову нараду щодо діяльності підрозділу у І півріччі 2017 року

narada

Працівники Управління поліції охорони Івано-Франківської області підвели підсумки службової та фінансово-господарської діяльності підрозділів охорони за перше півріччя 2017 року.

Впродовж шести місяців 2017 року працівники поліції охорони в Івано-Франківської області забезпечували надійну охорону об'єктів різних форм власності, активно, брали участь у профілактиці адміністративних правопорушень та боротьбі зі злочинністю, стежили за безпекою громадян та їх майном. Про це на підсумковій нараді розповів начальник Управління поліції охорони в Івано-Франківській області полковник поліції Михайло Чорнописький.

Станом на 01.07.2017 підрозділами поліції охорони охороняється 2946 об’єктів всіх форм власності. З них 2930 технічною охороною, 16 виключно фізичною охороною. Також під охороною поліції охорони знаходиться 5026 приміщень з майном фізичних осіб, що на 957 більше в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

За звітний період нарядами груп реагування Управління поліції охорони здійснено 3889 виїздів на спрацювання засобів охоронно-попереджувальної, тривожної сигналізації з охоронюваних об’єктів та приміщень з особистим майном громадян. Як недолік слід відмітити, що існує проблема хибних спрацювань сигналізації. Однак, дане питання знаходиться на постійному контролі керівництва УПО та удосконалюються технічні засоби надання охоронних послуг шляхом модернізації.

За шість місяців 2017 року працівниками УПО особисто розкрито 31 злочин загально кримінальної спрямованості.

В УПО Івано-Франківської області щоденно здійснюється патрулювання зон обслуговування силами 12 нарядів груп швидкого реагування, щоб не допустити жодного злочину на даній території.

На завершення наради начальник Управління поліції охорони Івано-Франківської області полковник поліції Михайло Чорнописький подякував працівникам за проведену роботу.

Управління поліції охорони
в Івано-Франківській області


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика