Як знизити витрату бензину: 10 способів заощадити

e26788a7

Недешевий бензин давно перетворив поїздки на своєму авто в різновид розкоші, однак водії не поспішають пересідати на метро і маршрутки, замість цього намагаючись заощаджувати на паливі.

Недешевий бензин давно перетворив поїздки на своєму авто в різновид розкоші, однак водії не поспішають пересідати на метро і маршрутки, замість цього намагаючись заощаджувати на палньому.

Порадами як заощадити пальне ділиться «Автотема».

Найбільш популярне рішення - переведення авто на газ - є не найкращим. По-перше, потрібно відразу інвестувати не менше 7000 гривень, по-друге, возитися з перереєстрацією авто і пошуком газових заправок. По-третє, газ теж коштує недешево (близько 8 грн/л), а витрата його вище - газ виправдає себе в кращому разі через півтора року.

Менше їздити? Не обов'язково. Можна знизити апетит «залізного коня» на 15-30%, продовжуючи їздити стільки ж. Достатньо змінити стиль водіння (їздити спокійно, що не тільки заощадить паливо, але і зменшить навантаження на ходову частину і збільшить термін служби гальм) і більш серйозно стежити за станом свого авто (на машині з "убитою" підвіскою і поганою гумою заощадити не вийде).

Директор курсів підвищення водійської майстерності Євген Середницький і техексперт Леонід Шубін допомогли скласти 10 порад для економії палива (клікніть на малюнку для збільшення):

20000003676
Щоб досягти зниження загальної витрати на шляху з точки А до точки Б потрібно намагатися економити на кожному етапі шляху, використовуючи залежно від обставин той чи інший прийом економічного водіння.