-
Субота, 13 вересня 2014, 21:58
Дев'ятеро міліціонерів з Прикарпаття відправилися у зону АТО
-
Субота, 13 вересня 2014, 20:06
ВСУ відбили спробу штурму донецького аеропорту і прориву з Пантелеймонівки, - прес-центр АТО
-
Субота, 13 вересня 2014, 19:51
Двоє чоловіків вкрали 50 пляшок пива, щоб пригостити друзів
-
Субота, 13 вересня 2014, 19:29
Живий прапор в Івано-Франківську
-
Субота, 13 вересня 2014, 19:13
Сьогодні по місту бігали кольорові спортсмени. Відео
У Дніпропетровську почали ховати не ідентифікованих українських військових з-під Іловайська
- Деталі
- Категорія: Україна і світ
- Створено: П'ятниця, 12 вересня 2014, 16:55
11 вересня у Дніпропетровську відбувся ритуал поховання тіл невідомих захисників Вітчизни, які загинули на Донбасі в боях за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.
Як повідомляє сайт Міноборони, вони загинули під час бойових дій в районі Старобешевого та Іловайська. Їх поховали з усіма військовими почестями. Проводжати в останню путь героїв прийшли представники обласної та міської влади, військовослужбовці місцевого гарнізону, громадськість та небайдужі містяни, пише visnyk.lutsk.ua
За словами директора Департаменту взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборони Дніпропетровської облдержадміністрації Ірини Федорчук, на Дніпропетровщині відпрацьована система, яка дозволяє провести необхідні експертизи та ідентифікувати особистість загиблих.
- Створено базу, в якій по кожній особі є всі біометричні дані. При встановленні можливих родичів, у яких також беруть генотипи, можна буде ідентифікувати цю особу, - розповіла вона. - Зараз в Україні розробляється єдиний реєстр загиблих та єдиний реєстр їх імовірних родичів. Ми виходимо з ініціативою, щоб реєстр був на базі Дніпропетровської області. Родичам військових, які розшукують рідних, необхідно для початку звертатися до військкомату за місцем проживання, а потім в бюро судово-медичної експертизи.
У моргах Дніпропетровська знаходяться ще 77 тіл і останків невпізнаних захисників Вітчизни. За встановленою процедурою надається 10 днів на ідентифікацію тіл загиблих. За цей час беруться всі необхідні для впізнання аналізи, опитуються родичі, проводяться інші слідчі дії. Якщо за цей період встановити особистість не вдалося, прокурор приймає рішення про поховання. Після встановлення особи загиблих, які вже поховані, родичі мають право прийняти рішення про перепоховання.