Університет Короля Данила відзначатиме 20-річчя

3-6 травня Університет Короля Данила відзначатиме 20-річницю від дня заснування. На ці дні передбачено багато урочистих заходів – наукових, культурних і спортивних за участю відомих науковців, спортсменів, зірок естради та гостей не лише з різних міст України, але і за кордону.

«20-річниця – знакова подія не лише для викладачів і студентів нашого вузу. На сьогодні Університет Короля Данила – це великий центр, в якому відбувається дуже багато цікавих програм та проектів. Ми поставили собі за мету всебічний розвиток особистості, адже не секрет, що справді успішною є людина, яка не лише отримує знання, але й має змогу постійного росту та розвитку. Саме тому ми запрошуємо провідних спеціалістів з різноманітних галузей, які проводять відкриті зустрічі, лекції, семінари і тренінги на базі університету. Наші викладачі є постійними учасниками Всеукраїнських та Міжнародних конференцій, а наші студенти отримують престижну роботу», – розповідає ректор Університет Короля Данила Андрій Луцький.

Різноманітні акції, конкурси та заходи щодня відбуваються в Університеті Короля Данила. Все це дає змогу виявити ініціативних студентів, майбутніх лідерів та керівників. Молоді люди мають змогу спробувати свої сили не лише в цікавих наукових дискусіях, але й в різноманітних конкурсах талантів, краси, вокальних і танцювальних батлах. Часто в таких змаганнях творчими партнерами студентів стають їхні викладачі і керівники вузу, усе це сприяє встановленню дружньої, творчої атмосфери у навчальному закладі.

На сьогодні Університет Короля Данила – єдиний на Західній Україні успішний приватний університет, який надає можливість талановитим дітям безкоштовно навчатися на будь-якій обраній ними спеціальності.

«Ми свідомо робимо акцент на тому, аби допомогти талановитим дітям. Часто стається так, що дитина, навчаючись в школі, не має змоги проявити свій талант, не отримує належної підтримки. Ми започаткували цілий комплекс заходів, які спрямовані на виявлення обдарованих дітей. Так, задумавши провести конкурс «Школа має талант», ми планували надати кільком школярам можливість безкоштовного навчання в нашому вузі. Але були вражені, скільки справді талановитих дітей прийшли на конкурс. Важко було вибрати кращих, тому право безкоштовного навчання отримало одразу 14 дітей. Зараз ми проводимо конкурс краси і змагання з футболу, переможці цих заходів також стануть нашими студентами. Дуже цікаві діти приходять до нас на зустрічі з відомими людьми країни і для нас важливо бачити, що школярів цікавлять письменники, художники, музиканти, актори, телеведучі, політики чи бізнесмени. Ми уже впізнаємо активних дітей, які приходять на семінари і задають цікаві, змістовні запитання. У майбутньому ми допоможемо цим школярам не лише здобути якісну освіту, але й отримати престижну роботу за спеціальністю, оскільки обов’язкове працевлаштування наших випускників – серед наших пріоритетів», – наголошує проректор з навчально-виховної роботи Університету Короля Данила, кандидат юридичних наук, доцент Олег Андрухів.

Серед заходів, які відбудуться до 20-річчя Університету Короля Данила – фінал турніру з міні-футболу «Кубок Короля Данила – 2017», вечір пам’яті засновника університету академіка о. Івана Луцького, інсталяція фасаду університету, екологічна акція, встановлення лавочок із символікою університету, студентський КВЕСТ «Університет Короля Данила» і танцювальний БАТЛ, святковий концерт, день відкритих дверей і день професій.

Учасників і гостей усіх цих заходів чекає чимало приємних сюрпризів. Тому запрошуємо мешканців і гостей Івано-Франківська відзначити 20-років із дня заснування Університету Короля Данила.

Додати коментар

Захисний код
Оновити
Погода
Погода в Івано-Франківську

вологість:

тиск:

вітер:

Курси валют

Курси долара, євро і рубля по банках