Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Мураєв зняв свою кандидатуру на виборах Президента на користь Вілкула

Vybory-958673

Кандидат на пост Президента, лідер партії «Наші» Євгеній Мураєв оголосив 7 березня про зняття своєї кандидатури з виборів та підтримку кандидата в президенти від «ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ» Олександра Вілкула.

«Я знімаю свою кандидатуру на користь Олександра Вілкула. Ми вирішили об'єднати наші політичні сили, і вже найближчим часом пройде об'єднавчий з'їзд, який багаторазово посилить наш вплив на політичні процеси. Я прошу всіх своїх прихильників підтримати Олександра Вілкула на майбутніх виборах. Упевнений, що ми зможемо перемогти чинну владу і тих сателітів, які, граючи на руку Порошенка, зараз імітують з себе опозицію. Об’єднуємося!»- закликав Євгеній Мураєв.

Лідер опозиції Олександр Вілкул зазначив, що для країни зараз важливо об'єднання всіх дійсно опозиційних сил.

Мураєв зняв свою кандидатуру на виборах Президента на користь Вілкула

«Я вдячний Євгенію Мураєву за те, що він пішов на дуже мудрий крок та прийняв рішення об'єднатися з нами. Я вдячний всім опозиційним політикам, які раніше підтримали мене. Об'єднання з Євгенієм Мураєвим дасть серйозний поштовх та можливості для нашої перемоги. Після того як я стану Президентом, я рекомендуватиму парламенту кандидатуру Євгенія Мураєва на посаду Прем'єр-міністра. І виступатиму за те, щоб він очолив нашу парію на парламентських виборах», - підкреслив Вілкул.

Після оголошення про політичну підтримку єдиного лідера опозиції Олександр Вілкул та Євгеній Мураєв підписали Декларацію про спільні дії в ім'я миру та розвитку.

Раніше «Спільну ініціативу миру» Олександра Вілкула та його кандидатуру на виборах Президента також підтримали голова партії «Сильна Україна» Світлана Фабрикант, лідер партії «Християнські соціалісти» Михайло Добкін та керівник виконкому всеукраїнського руху «Партія миру» Максим Гольдарб.

Відповідаючи на питання, чи візьме участь самовисуванець Юрій Бойко в об'єднанні опозиційних сил, Олександр Вілкул зазначив, що «Бойко може зняти свою кандидатуру тільки на користь Порошенка, працівником штабу якого він є і на якого він працює».

Вілкул додав, що об'єднавчий процес охоплює тільки реальну опозицію, «а не людей, які використовують опозиційну риторику та бренд партії, до якої вже не мають жодного відношення».

Останні події


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика