Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Цікаві факти про кандидата в Президенти Олександра Вілкула

Vilkul-876

Вілкул Олександр Юрійович 1974 року народження, освіта вища, проживає в місті Дніпрі, народний депутат України, заступник Голови депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ", суб'єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ".

ОЛЕКСАНДР ВІЛКУЛ

БІОГРАФІЯ

Народився 24 травня 1974 року в Кривому Розі в сім'ї інженерів.

Закінчив СШ № 25. Активно займався спортом. У 13 років виконав норматив кандидата в майстри спорту з шахів, у 17 років став кандидатом у майстри спорту з самбо. Нині Олександр Вілкул захоплюється історичною літературою, займається плаванням, бере участь у міжнародних змаганнях.

Виховує доньку Марію, 2008 року народження.

Приклад батька - гірського інженера, визначив вибір майбутньої професії. Олександр Вілкул вирішив продовжити династію.

З відзнакою закінчив Криворізький технічний університет.

Пройшов трудовий шлях від робочих спеціальностей до одного з керівників уряду країни.

Почав працювати в кар'єрі Південного гірничо-збагачувального комбінату ще першокурсником, працював помічником машиніста екскаватора. Пізніше виконував обов'язки гірничого майстра, став начальником управління, а потім - заступником генерального директора Південного гірничо-збагачувального комбінату.

Олександр Вілкул - автор розробок багатьох раціоналізаторських ідей в гірничорудній галузі.

Завдяки впровадженню нової технології промислових вибухів у кар'єрах на 60 % зменшилася кількість шкідливих викидів в атмосферу, а також значно підвищилася безпека ведення робіт.

ГІРНИК У ЧЕТВЕРТОМУ ПОКОЛІННІ

Виробничник, успішний керівник.

Очолював найбільші підприємства гірничо-металургійного комплексу України.

У 2003 - 2004 рр. - генеральний директор Центрального гірничо-збагачувального комбінату (ЦГЗК), у 2004 - 2006 рр. - очолював одночасно два підприємства - ЦГЗК і ПівнГЗК (Північний гірничо-збагачувальний комбінат), у 2006 - 2010 рр. - почесний президент ЦГЗК і ПівнГЗК.
Добився погашення річної заборгованості по заробітній платі.

Здійснив модернізацію підприємств.

Забезпечив зростання обсягів виробництва і зарплати працівників у декілька разів.

Першим в Україні забезпечив працівників медичними страховками за рахунок підприємства.

У 2004 році удостоєний звання заслуженого працівника промисловості за запуск раніше законсервованої шахти ім. Орджонікідзе - єдиний випадок в історії України. На шахті створено 600 робочих місць.

Користується повагою у людей. У 2006 році його було обрано народним депутатом України, а в 2007 році - переобрано депутатом на дострокових виборах.

Працював заступником голови парламентського комітету з питань промислової політики.

Добився того, що промислові міста вперше отримали в своє розпорядження 70 % екологічного збору і за ці кошти провели екологічні заходи.

«Пройшов трудовий шлях від робочих спеціальностей до одного з керівників країни»

 

ГУБЕРНАТОР ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18 березня 2010-го очолив Дніпропетровську обласну державну адміністрацію. У листопаді 2010-го був обраний депутатом Дніпропетровської обласної ради, здобувши по мажоритарному округу 83,17 % голосів підтримки.

Цілеспрямований, вольовий, відповідальний. Розвивав промисловість регіону. Від 2010-го до 2012-го зростання промислового виробництва по області склало 24,5 %, що є абсолютним рекордом для України. За період його роботи губернатором в області було створено 230 тисяч робочих місць. Відкрито десятки підприємств, починаючи від французької компанії з виробництва насіння «Маїсадур Семанс» і закінчуючи новим заводом - “Дніпросталь”. Загалом для розвитку регіону залучено понад 2 млрд доларів іноземних інвестицій.

Середня зарплата в регіоні зросла майже вдвічі - від 1963 грн (екв. 245 дол.) до 3312 грн (екв. 414 дол.) за стабільних цін та тарифів. Заборгованість по зарплаті в області було скорочено в 11 разів. За два роки проведено капітальні ремонти основних транспортних магістралей, в тому числі, найбільшою в Україні набережної. Побудовано першу чергу об'їзної дороги навколо Дніпропетровська - від Криворізького до Запорізького шосе - 18 км.

Відкрито 2 перинатальних центри, 120 дитячих садків та навчально-виховних комплексів, 3 сільські школи. Побудовано нові корпуси лікарень. Придбано понад 560 автомобілів для медиків, а також сучасні автомобілі швидкої допомоги Peugeot і Ford.

У містах та районах області відкрито дві сучасні льодові арени, 2 сучасні стадіони, 5 нових спортивних комплексів.

«Розуміє проблеми і пропонує чіткі рішення, засновані на власному успішному досвіді та знаннях кращого світового досвіду»

 

ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР

Від 24 грудня 2012-го до 27 лютого 2014-го Вілкул посідає пост віце-прем'єр-міністра України з питань регіонального розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури.

Розпочато реалізацію декількох програм доступного житла для молоді, в тому числі надання тривалих 10-річних кредитів у гривнях під 3 % річних для молодих сімей, компенсація 50 % вартості житла та інші програми. 50 тисяч сімей придбали за цими програмами квартири в період 2012 - 2013 років.

Вілкул реалізовував проекти з розвитку українських портів та транзиту через Україну вантажів залізничним, автомобільним і морським транспортом.

Підготував підписання з ЄС угоди про єдиний авіапростір та «відкрите небо».

Брав участь у підготовці проекту «Шовкового шляху», який скоротив би шлях товарів від Китаю до Європи втричі, якщо пройшов би сушею залізницею замість морських перевезень. Проект заморожено після зміни влади в 2014 році. За час роботи в уряді Олександр Вілкул ініціював і реалізував понад 230 інноваційних проектів розвитку по всій Україні.

Серед розпочатих проектів - продовження будівництва метро в Дніпропетровську. Вілкул домовився про фінансування від Європейського банку реконструкції та розвитку (2012 рік) в сумі 152 млн євро і Європейського інвестиційного банку (2013 рік) в сумі 152 млн євро. Кошти було виділено під рекордно низькі відсотки і гроші вже надійшли на рахунки. Очікувалося, що метро запустять у 2016 році. Але через зміну влади будівництво було відкладено. І метро не побудовано до сьогодні, роботи почалися лише в 2017 році.

«За період, коли Вілкул очолював ЖКГ країни, комунальні тарифи не підвищували ні на копійку. Впроваджували енергозбережені технології»

 

ПАТРІОТ

Виступає за збереження історичної правди про Велику Перемогу нашого народу над фашизмом. Один із його дідів дійшов до Праги, інший - до Берліна.

Незважаючи на активну протидію радикалів і влади, Вілкул та його команда щороку проводять масові заходи і паради до Дня Перемоги 9 Травня.

У липні 2014 року заснував Фонд «Українська перспектива». Він став першою недержавною організацією, що почала надавати допомогу мирним людям, постраждалим від війни на Донбасі. Фонд допомагає медичним установам України, де проходять лікування та реабілітацію солдати і мирні жителі, постраждалі від бойових дій. Підтримує малозабезпечених, пенсіонерів та людей з особливими потребами. У зоні постійної уваги і турботи - дитячі будинки сімейного типу, сім'ї переселенців з новонародженими. Підтримує молодіжні та дитячі програми. Фонд уже допоміг понад 200 тисячам осіб у 65 населених пунктах України. Підтримує культурні традиції українських регіонів. Увінчався успіхом проект Вілкула по внесенню Петриківського розпису та козацьких пісень до списку Всесвітньої нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО (05.12.2013 і 29.11.2016).

Вілкул допомагає розвиткові сучасної української музики. Ініціював і двічі провів фестиваль The Best City.UA, що входить до двадцятки кращих рок-фестивалів СНД і став найбільшим рок-фестивалем України просто неба. Фестиваль збирав в 2012 - 2013 роках до 100 тисяч гостей. Це потужний інструмент просування іміджу України. Після припинення війни фестиваль продовжить свою історію.

Забезпечив реконструкцію дерев'яного Свято-Троїцького кафедрального собору XVIII століття в Новомосковську.

«Патріоти - це ті, хто об'єднує людей і країну, а не розколюють її»

 

ОПОЗИЦІОНЕРИ

У листопаді 2014 року знову обраний народним депутатом України. Лідер реальної опозиції.

Захисник людей від антилюдських «реформ». Розробив пропозиції щодо розвитку медицини, освіти, соціальної сфери, підтримки молодих сімей, пенсіонерів, людей з інвалідністю.

Всупереч протидії влади, на рахунку Вілкула та його команди опозиціонерів - вже 4 перемоги в Конституційному Суді:

Скасування податку на пенсії.

Збереження права на достроковий вихід на пенсію за півтора року до досягнення пенсійного віку в разі, якщо трудовий договір розірвано.

Відновлення соціальних гарантій (пільг) особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також пільг ветеранам війни - учасникам Другої світової, людям, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

Ставлення з повагою до людей праці. Авторство законопроектів з «Нової Індустріалізації», спрямованої на підтримку промисловості і розвиток економіки, що забезпечить реальне зростання зарплат, гідні пенсії та гідне життя.

Принциповий. Неодноразово піддавався переслідуванням з боку силовиків, які виконували накази влади щодо тиску на опозицію та фальсифікації кримінальних справ проти Вілкула.

Незважаючи на це, не зламався. Продовжує захищати людей і просувати ініціативи щодо відновлення миру та розвитку країни.

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК - Партія миру і розвитку», що представляє інтереси мільйонів українців, а також представники трудових колективів, громадських організацій, профспілок і лідери громадської думки, висунули Олександра Вілкула кандидатом на пост Президента України.

 

Останні події


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика