Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Олександр Вілкул: За два роки я створю 300 тисяч робочих місць у легкій промисловості

Vilkul-876

У нас талановиті, працьовиті люди. І не всі підприємства ще зруйновані. У нас величезний потенціал розвитку країни, просто ця влада вміє тільки руйнувати і красти», – заявив Олександр Вілкул, народний депутат, кандидат в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ під час робочої поїздки на виробництво «Дніпрошкіргалантерея» в місті Дніпро.

Опозиціонер наголосив, що чинна влада не тільки не допомагає, але і заважає працювати легкій промисловості. Причина – тиск перевіряючих органів, високі податки, корупція та відсутність ефективних програм державної підтримки.

«За останні п'ять років стало працювати дуже складно у зв'язку з такою ситуацією в країні. Останні два місяці митниця просто не дає продиху. Ми не просимо допомоги – ми справляємося самі, але хотілося б, щоб просто не заважали. Дуже важко, дуже, виживати сьогодні», – сказала Вікторія Булах, директор ТОВ «Шкірогалантерея».

Згідно з рейтингом «Економічної свободи», Україна знаходиться на 150 місці з 186 країн, на останньому місці в Європі. Олександр Вілкул підготував пакет пропозицій щодо підтримки легкої промисловості. Він включає в себе зниження податкового тиску, державні закупівлі у вітчизняного товаровиробника, розвиток профільної освіти.

«Я підтримаю українську легку промисловість, і українці будуть одягатися в дешевий та якісний, новий український одяг, а не в цей секонд-хенд, в який їх одягла нинішня влада. І за перші два роки мінімум 300 тисяч людей, переважно, звичайно ж, жінки, отримають хорошу високооплачувану роботу», – підкреслив Олександр Вілкул.

Останні події


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика