Останні події:
Прикарпатські інспектори відбирають проби харчових продуктів на ринках та у школах (відео)... | Прикарпатський нардеп Іванчук витратив на приватні перельоти 172 тисячі євро... | “Шлюб за добу”: франківчанка одружилася з коханим із Австралії (фото)... | Зменшити аварійність: на небезпечній ділянці траси Н-10 у селі Старі Кривотули встановлять світлофор... | У Франківську обікрали квартиру прокурора: винесли валюту та ювелірні вироби... | Доторкнутись до небес: як над Франківськом тренувалися пілоти літаків-винищувачів (відео)... | Аналіз декларації: якими статками володіє секретар Яремчанської міської ради Володимир Губарчук... | Розсміши мера: у Франківську пройде фестивалю гумору на кубок міського голови... | В Івано-Франківську фірма з фіктивними документами виграла тендер на 4 млн. гривень... | На Долинщині створять відпочинкову зону (фото)... |

Борис Колесніков: Протягом 10 років ми перетворимо Україну з відсталої аграрної країни в економічно розвинену державу

Obrobka poliv-5658674

Україна протягом 10 років може стати локомотивом економіки Східної Європи, якщо побудує правильні торгово-економічні відносини.

Таку думку висловив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в інтерв'ю газеті «Сегодня».

Борис Колесніков зазначив, що сьогодні внутрішній український ринок не працює, тому що країна продає 85-90% металу за кордон. За останні роки не побудували жодного літака або корабля, крім катерів і буксирів, в той час як 40 років тому Україна будувала по 200 літаків на рік. Він також нагадав, що СРСР не продавав на зовнішні ринки метал (крім поставок у країни РЕВ), тому що його не вистачало на внутрішні ринки.

Борис Колесніков: Протягом 10 років ми перетворимо Україну з відсталої аграрної країни в економічно розвинену державу

На його думку, у країні є величезний внутрішній ринок для реалізації продукції металургії, тому першочергове завдання для розвитку економіки – це оновлення індустріального парку. «В першу чергу це метрополітен, потім машинобудування та ПЦБ. У світі йде четверта хвиля індустріалізації. Якщо ми, образно кажучи, не встигнемо вскочити в цей поїзд, то у країні немає майбутнього», – констатував опозиціонер.

На переконання опозиційного прем'єра, Україна стане успішною країною, якщо досягне чотирьох ступенів свободи – товарів, послуг, праці та капіталу. «Образно кажучи, Україна закінчується там, де закінчуються інтереси українського народу. Всі етнічні держави в Європі побудовані ще до середини XIX століття. Зараз світ абсолютно відкритий. Не потрібно орієнтуватися лише на ЄС і намагатися замкнутися в національній «комунальці» – це абсолютно безперспективно для країни», – зазначив опозиційний політик.

Борис Колесніков впевнений, що при розумній політиці, протягом 10 років Україна стане локомотивом економіки Східної Європи. «Там нині темпи розвитку невисокі. А ось країни Південно-Східної Азії та Перської затоки ростуть швидше, вони нині локомотиви світової економіки. Тому потрібно з ними вести справи, поставляти туди, та й взагалі по всьому світу, товари та послуги», – резюмував Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика