Останні події:
В Івано-Франківську комунальники латають ями на дорогах – у планах й більш масштабні роботи (відео)... | На Прикарпатті громаді повернули землю вартістю майже 4 млн грн, яка була незаконно передана у приватну власність... | Прикарпатці потерпають від масової вирубки лісів (відео)... | На Калущині мешканці села самостійно ремонтують аварійну дорогу (відео)... | «Єгипетський слід»: горянин створив унікальний музей Гуцульщини (фото)... | Івано-Франківськ: на вулиці Тичини горів гуртожиток (фото)... | Аварія на Тисменицькій трасі: водій автомобіля “на бляхах” втік з місця пригоди (фото)... | В ЄС не випускають авто без комплектуючих, виготовлених в нашій державі, – Петро Порошенко в Коломиї... | Гравця футбольного клубу “Калуш” викликали до лав збірної України... | У Калуші через спалювання сухої трави горіло кладовище (фото)... |

У доповненому списку санкцій РФ виявилися українські політики, які відмовилися співпрацювати з "Опозиційною платформою - За життя"

SANKTSII-986745

Російська Федерація внесла в оновлений список санкцій політиків, які відмовилися увійти в об'єднання "Опозиційна платформа - За життя", таким чином, продемонструвавши, хто є її п'ятою колоною, вважає політолог Кость Бондаренко.

"Таким чином, Росія зробила ведмежу послугу партії "За життя". Або як вони зараз називаються - "Опозиційна платформа - За життя". Оскільки вона чітко підкреслила: це наші люди, ті, хто орієнтуються на Росію. Всі інші - не наші", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна", коментуючи появу оновленого списку російських санкцій у вівторок.

У доповненому списку санкцій РФ виявилися українські політики, які відмовилися співпрацювати з "Опозиційною платформою - За життя"

Політолог пов'язує появу оновленого списку санкцій з розколом в "Опозиційному блоці" і відмовою частини його членів об'єднатися в "Опозиційну платформу - За життя".

"Було чимало натяків з боку людей, які пішли в партію "За життя". Вони неодноразово в неформальних і формальних своїх виступах давали зрозуміти: подивимося, що буде", - додав він.

На його думку, списку санкцій демонструє, хто є "п'ятою колоною" Москви, а в кому РФ бачить загрозу своїм інтересам.

"Питання ще й у тому, що з багатьма політиками протягом листопада-грудня велися переговори. Причому, їм пропонували різного роду посили за те, що вони увійдуть в партію Бойка-Медведчука", - сказав К.Бондаренко.

Він також зазначив, що в оновленому списку під санкції потрапили саме ті народні депутати з "Опозиційного блоку-2, які голосували за виключення Сергія Льовочкіна і Юрія Бойка з фракції.

"Якщо перший список, який був опублікований 1 листопада, - це був список Медведєва, то нинішній, оновлений список - це список Медведчука. В ньому виявилися неугодні йому", - сказав політолог.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика