Останні події:
Івано-Франківськ: на вулиці Тичини горів гуртожиток (фото)... | Аварія на Тисменицькій трасі: водій автомобіля “на бляхах” втік з місця пригоди (фото)... | В ЄС не випускають авто без комплектуючих, виготовлених в нашій державі, – Петро Порошенко в Коломиї... | Гравця футбольного клубу “Калуш” викликали до лав збірної України... | У Калуші через спалювання сухої трави горіло кладовище (фото)... | Жінка, яка повторила шлях Сковороди: історія видатної гуцульської художниці, фольклористки та етнографа Параски Плитки-Горицвіт (відео)... | Міський голова Руслан Марцінків завітав у гості до комунального підприємства “Івано-Франківськміськсвітло” (фото)... | Прикарпатцям на замітку: кого забиратимуть в армію цієї весни (відео)... | Юні прикарпатці стали срібними призерами ІІ Всеукраїнського турніру з боротьби самбо (фотофакт)... | Івано-Франківському котельно-зварювальному заводу припинили право користування землею... |

Вадим Новинський: Антиправославними законопроектами ця влада остаточно протиставила себе народу

Tserkva-986

Про це з парламентської трибуни заявив голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

«Порушуючи регламент коаліція намагається поставити до порядку денного і проголосувати законопроекти, спрямовані на знищення канонічної Української православної церкви. Цим влада остаточно протиставила себе українському народові », - відзначив Вадим Новинський.

На переконання глави фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, причина - критично низькі рейтинги влади: більшість реформ провалено, люди живуть в злиднях, в країні війна, довіри до влади на нулі. Єдиним суспільним інститутом, якому довіряють українці, залишилася Церква.

«Влада ставить під загрозу існування найбільшої православної конфесії в Україні - Української православної Церкви, парафіянами якої є понад 32% громадян України, це близько 10 мільйонів чоловік, які сьогодні можуть бути позбавлені права на свободу совісті та релігії. Авторами законопроекту УПЦ названа інструментом маніпуляцій Кремля без будь-яких доказів. У віруючих УПЦ влада бачить для себе загрозу. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає проти створення провладних релігійних організацій за рахунок ущемлення в правах третини українського народу. Це злочин проти держави», - зазначив народний депутат у своєму виступі.

Вадим НОВИНСЬКИЙ закликав парламент залишитися в конституційному полі і не підігрувати виборчої кампанії президента Петра Порошенка, рівень недовіри до якого з боку українського суспільства перевищує 80%.

Для довідки. Законопроект № 4511 передбачає особливу процедуру реєстрації релігійних організацій та процедуру узгодження кандидатур священиків УПЦ з виконавчою владою, що є дискримінацією і суперечить ст. 24 Конституції України. Законопроект №4128 передбачає зміну статуту релігійної громади незначною кількістю голосів її членів, що дозволяє організувати незаконний перехід в інші конфесії і фактично легалізує рейдерство храмів і церковної власності на користь провладної церкви. Законопроект № 5309 пропонує необґрунтоване і насильницьке перейменування УПЦ, що також є дискримінацією цієї конфесії і суперечить Конституції.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика