Останні події:
Фонд держмайна знову виставить на продаж калуську «Оріану»... | Експерт з децентралізації: “У питаннях розвитку громад повинен використовуватись не політичний, а суто господарський підхід”... | Франківці отримуватимуть субсидії у монетизованому вигляді (відео)... | Наприкінці тижня у Івано-Франківську прогнозують стрімке зростання кількості хворих на ГРВІ... | 16-річна франківка стала популярною в інстаграмі, бо читає книжки (ФОТО)... | У Коломиї подорожчав проїзд у громадському транспорті (відео)... | У Франківську немає підстав відправляти школи на карантин, – головна лікарка міста... | Новий штам грипу: прикарпатські лікарі радять вакцинуватися (відео)... | Стартував процес утворення Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади (фото)... | “Облгаз, дай якісний газ”: франківські гумористи зняли кліп-звернення до комунальників (відео)... |

Вадим Новинський: Антиправославними законопроектами ця влада остаточно протиставила себе народу

Tserkva-986

Про це з парламентської трибуни заявив голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

«Порушуючи регламент коаліція намагається поставити до порядку денного і проголосувати законопроекти, спрямовані на знищення канонічної Української православної церкви. Цим влада остаточно протиставила себе українському народові », - відзначив Вадим Новинський.

На переконання глави фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, причина - критично низькі рейтинги влади: більшість реформ провалено, люди живуть в злиднях, в країні війна, довіри до влади на нулі. Єдиним суспільним інститутом, якому довіряють українці, залишилася Церква.

«Влада ставить під загрозу існування найбільшої православної конфесії в Україні - Української православної Церкви, парафіянами якої є понад 32% громадян України, це близько 10 мільйонів чоловік, які сьогодні можуть бути позбавлені права на свободу совісті та релігії. Авторами законопроекту УПЦ названа інструментом маніпуляцій Кремля без будь-яких доказів. У віруючих УПЦ влада бачить для себе загрозу. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає проти створення провладних релігійних організацій за рахунок ущемлення в правах третини українського народу. Це злочин проти держави», - зазначив народний депутат у своєму виступі.

Вадим НОВИНСЬКИЙ закликав парламент залишитися в конституційному полі і не підігрувати виборчої кампанії президента Петра Порошенка, рівень недовіри до якого з боку українського суспільства перевищує 80%.

Для довідки. Законопроект № 4511 передбачає особливу процедуру реєстрації релігійних організацій та процедуру узгодження кандидатур священиків УПЦ з виконавчою владою, що є дискримінацією і суперечить ст. 24 Конституції України. Законопроект №4128 передбачає зміну статуту релігійної громади незначною кількістю голосів її членів, що дозволяє організувати незаконний перехід в інші конфесії і фактично легалізує рейдерство храмів і церковної власності на користь провладної церкви. Законопроект № 5309 пропонує необґрунтоване і насильницьке перейменування УПЦ, що також є дискримінацією цієї конфесії і суперечить Конституції.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика