Останні події:
Фонд держмайна знову виставить на продаж калуську «Оріану»... | Експерт з децентралізації: “У питаннях розвитку громад повинен використовуватись не політичний, а суто господарський підхід”... | Франківці отримуватимуть субсидії у монетизованому вигляді (відео)... | Наприкінці тижня у Івано-Франківську прогнозують стрімке зростання кількості хворих на ГРВІ... | 16-річна франківка стала популярною в інстаграмі, бо читає книжки (ФОТО)... | У Коломиї подорожчав проїзд у громадському транспорті (відео)... | У Франківську немає підстав відправляти школи на карантин, – головна лікарка міста... | Новий штам грипу: прикарпатські лікарі радять вакцинуватися (відео)... | Стартував процес утворення Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади (фото)... | “Облгаз, дай якісний газ”: франківські гумористи зняли кліп-звернення до комунальників (відео)... |

Олександр Вілкул: Добра новина для людей в тому, що більшості депутатів, які голосували за антилюдські закони, в новому складі Ради не буде

VR

В останній в 2018 році робочий тиждень Верховної Ради Олександр Вілкул зажадав скасувати рішення Кабміну про підвищення тарифів на газ і прийняти законопроекти Опозиційного Блоку про зниження тарифів і про мораторій на продаж сільгосп землі

Народний депутат від Опозиційного Блоку Олександр Вілкул, виступаючи у Верховній Раді, сказав: «Підсумки цієї« роботи »відчуває на собі кожна людина, коли бачить ціни в магазинах і аптеках, коли шукає гроші, щоб заплатити комуналку».

Світлина від Олександр Вілкул.

Вілкул зазначив, що за останній місяць «проїхав півкраїни - від Києва до Одеси, Харкова та Маріуполя, провів десятки зустрічей».

Від імені людей опозиціонер поставив керівництву країни питання, які турбують більшість українців. «Чому керівництво країни замість того, щоб відновити мир, заробляє на війні?». «Невже у народних депутатів і членів уряду немає старих батьків і родичів, що вони в 10 разів підняли тарифи на газ, підвищують комуналку?». «Хто виховав тих, хто позбавив пільг чорнобильців і афганців і змушує мільйони українців виживати на мізерні пенсії і зарплати?».

Народний депутат підкреслив: «Хороша новина в тому, що цього складу Верховної Ради залишилося працювати недовго. І в наступному році народ поставить свою оцінку їй на виборах. Більшості з тих, хто сьогодні присутній в залі, в наступному скликанні не буде ».

Посилання на відео https://www.facebook.com/OleksandrVilkul/videos/506883089800514/

Вілкул акцентував, що Опозиційний Блок подав 194 законопроектів, спрямованих на «відновлення світу, економіки, розвиток промисловості, підтримку соціальної сфери, підтримку людей. Жоден законопроект не прийнятий. Але вони будуть прийняті після нашої перемоги на виборах».

Він зазначив: «Люди бачать, що ми - єдина реальна опозиція до злиднів і війні. Навіть, незважаючи на колосальний тиск і сфабриковані кримінальні справи, ми боремося за права людей і через Конституційний суд в цьому році скасували злочинне введення податку на пенсії, відновили пільги чорнобильцям, але Кабмін не забезпечує їх фінансування».

Вілкул назвав питання, які невідкладно потрібно прийняти впродовж останнього у 2018 році тижня роботи Верховної Ради - закон про мораторій на продаж землі, постанову про скасування рішення Кабміну про підвищення тарифів на газ, законопроект Опозиційного Блоку про зниження тарифів.

Нагадаємо, згідно із законопроектом № 7350, мораторій на купівлю / продаж сільгоспземель діє до 1 січня 2019 року.

«Це питання має вирішити сам народ на всеукраїнському референдумі. Ми подали законопроект 9355-3 і вимагаємо його прийняття », - сказав він.

Також Вілкул зажадав від керівництва країни та силових органів відзвітувати про результати «незрозумілого воєнного стану», до завершення періоду дії якого залишився тиждень. «Через тиждень Керівництво країни і силових органів повинні звітувати, навіщо це було зроблено, навіщо знову налякали і познущалися над людьми, навіщо завдали руйнівний удар економіці?».


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика