Останні події:
Фонд держмайна знову виставить на продаж калуську «Оріану»... | Експерт з децентралізації: “У питаннях розвитку громад повинен використовуватись не політичний, а суто господарський підхід”... | Франківці отримуватимуть субсидії у монетизованому вигляді (відео)... | Наприкінці тижня у Івано-Франківську прогнозують стрімке зростання кількості хворих на ГРВІ... | 16-річна франківка стала популярною в інстаграмі, бо читає книжки (ФОТО)... | У Коломиї подорожчав проїзд у громадському транспорті (відео)... | У Франківську немає підстав відправляти школи на карантин, – головна лікарка міста... | Новий штам грипу: прикарпатські лікарі радять вакцинуватися (відео)... | Стартував процес утворення Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади (фото)... | “Облгаз, дай якісний газ”: франківські гумористи зняли кліп-звернення до комунальників (відео)... |

"Опоблок" проти законопроектів про перехід громад в Православну церкву України

Tserkva-986

Вадим Новинський підкреслює, що їх фракція виступає проти внесення до порядку денного Верховної Ради законопроектів про перехід громад в новостворену Православну церкву України, в той же час пропонує розглянути його законопроект про заборону позбавляти конфесії права власності на майно.

"Фракція" Опозиційного блоку "виступає проти внесення до порядку денного парламенту цих законопроектів, прийняття яких не тільки поставить під загрозу існування УПЦ, а й представить Україну як державу, в якому не захищені права власності. (...) Я запропонував, що, якщо влада дійсно не планує захоплювати храми і власність УПЦ, поставити в порядок дня наш законопроект 6200, який не дозволить незаконно позбавляти конфесії права власності на майно та право ним користуватися ", - написав В.Новинський на сторінці в Фейсбуці.

"Оппоблок" против законопроектов о переходе общин в Православную церковь Украины

Він висловив побоювання, що тиск на Українську православну церкву (Московського патріархату) буде посилюватися, на його думку, це може призвести до розпалювання міжконфесійної ворожнечі і захопленням храмів УПЦ (МП), - інформує Інтерфакс-Україна

Як повідомлялося, фракція "Блок Петра Порошенко" виступає за прийняття закону, що зобов'язує в назві Церкви вказувати центр, до якого вона належить, а також законодавчо врегулювати питання переходу парафій до Православної церкви України.

"Хотів би від імені фракції" Блоку Петра Порошенко "попросити і голови Верховної Ради, і всіх колег разом терміново відпрацювати два законопроекти. Один - за назвами церков в Україні, який буде передбачати, що церква буде називатися так, як вона повинна називатися відповідно до свого центру, де б він не знаходився. Українська православна церква одна - Православна церква України ", - сказав заступник глави фракції БПП Олексій Гончаренко на засіданні погоджувальної ради парламенту 17 грудня.

"Друге - нам необхідно законодавчо врегулювати перехід громад до Православної церкви України або, якщо будуть інші варіанти, включаючи питання захисту майна, щоб не було ніякого хаосу", - заявив представник БПП.

На сайті парламенту у березні 2017 року зареєстровано законопроект (ініціатор - В.Новинський) №6200 - "Про внесення змін до закону України" Про свободу совісті та релігійні організації "(щодо права власності та права користування релігійних організацій на майно)".


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика