Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Рада матерів України вимагає забезпечити підтримку дітей, знизити тарифи і відправити у відставку т. в. о. міністра охорони здоров'я Супрун

Simia 98456

Сьогодні в Українському домі відбувся екстрений З'їзд матерів України, в ході якого матері з усіх областей висунули владі свої основні вимоги – повернути соціальну справедливість і дати можливість українським сім'ям народжувати і виховувати дітей.

«За останні чотири роки уряд скоротив всі соцвиплати. Але сімей з дітьми, одиноких матерів та матерів дітей з інвалідністю ця «економія» торкнулася найбільше. Втомившись від такої несправедливості, матері об'єднали зусилля і оголосили всеукраїнську мобілізацію. Ми починаємо боротьбу за соціальний захист і благополуччя наших сімей і готові продовжити наші акції протесту в усіх регіонах країни», – заявила голова Ради матерів України Олена Ніколаєнко.

Учасниці екстреного З'їзду матерів України вимагають від влади збільшити витрати бюджету-2019 на соціальний захист сімей з дітьми, розглянути і підтримати пакет «дитячих» законопроектів, знизити тарифи і повернути субсидії. Також серед основних вимог матерів – скасувати медичну реформу і відправити у відставку т. в. о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун, яка несе особисту відповідальність за розвал системи охорони здоров'я в країні. Відповідну Резолюцію З'їзду матерів України передали президенту, прем'єр-міністру, спікеру і народним депутатам.

«Терпіння матерів на грані – вони категорично не згодні миритися з соціальною катастрофою в країні. Сьогодні ми об'єднали вимоги матерів України та будемо послідовно добиватися їх виконання. Матері створили всеукраїнський оргкомітет і регіональні комітети, щоб продовжити акції протесту в усіх областях. Тільки так ми змусимо владу думати не про вибори, а про майбутнє дітей України», – підкреслила ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир», народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталія Королевська.

Останні події


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика